Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Sinemaya ‘Gidin’ çağrısı

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b2e0f1530cb6da5d8147e3.jpg

MESUT YILMAZ-Dilan Çiçek Deniz ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nun başrolünü paylaştığı ‘Aşk Mevsimi’nin galası, önceki akşam TİM Maslak Show Center’da gerçekleşti. Projenin yönetmeni Murat Şeker, “Çekimleri Bozcaada ve İstanbul’da gerçekleştirdik. Ağustos ayında birçok arkadaş Bodrum ve Çeşme’de tatildeyken, biz sette çalışıyorduk. İnşallah iyi para kazanıp, tatil yaparız” açıklamasında bulundu.

Deniz, “Fazla konuşmak istemiyorum çünkü hemen ‘spoiler’ veriyorum. Güzel bir film çektik” derken, Üzümoğlu ise, “Heyecanlı ve mutluyum. Sinemaları dolduralım. Güzel bir zaman geçirelim” diye konuştu. Deniz’le birlikte ilk kez sinema filminde yer alan Duygu Sarışın, “Mutlu ve heyecanlıyız” şeklinde konuştu. Fırat Tanış ise, “Pandemiden yeni çıktık. Sinema salonlarını doldurmanın tam zamanı” ifadelerini kullandı.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler