Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Son Dakika: Ahu Tuğba'nın ölümü herkesi yasa boğdu! Vasiyetini 11 yıl önce yazmış...

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d54a67fe33691c8fb77369.jpg

80'li ve 90'lı yıllarda Yeşilçam'da fırtınalar estiren Ahu Tuğba (69), Miami'de hayatını kaybetti. Bir süredir ileri seviye astım hastalığıyla mücadele eden sanatçının, vefat ettiği sırada kızı Anjelik'in de evde olduğu öğrenildi. Annesinin hayata gözlerini yummasından sonra Anjelik, polisleri eve çağırdı.

CENAZESİNİN GETİRİLMESİ İÇİN İRTİBATA GEÇİLDİ

Usta oyuncunun ölüm haberini duyuran Film-San Vakfı Genel Müdürü Kıvanç Terzioğlu, Ahu Tuğba'nın cenazesinin Miami'den İstanbul'a getirilmesi için belediye birimleri ile irtibata geçildiğini açıkladı.

66d5469dfe33691c8fb7734b.jpg

Ahu Tuğba'nın yakın arkadaşı Nuri Alço ise "İstanbul'a getirmeye çalışıyoruz. Konsolosluklara devreye sokmaya çalışıyoruz. Daha dün konuştum kendisiyle, nefes almakta zorlanıyordu. Astımı vardı. Vefatından bir gün önce kızı Anjelik zorla doktora götürmek istemiş ama Ahu, 'Geçer' deyip, gitmemiş. Kızı sabah yatakta annesini hayatını kaybederken görmüş" dedi.

66d546a6fe33691c8fb7734d.jpg

Tuğba'nın ölümünün ardından yasa boğulan sanat dünyası, ünlü oyuncu için taziye mesajları yayınladı.

66d546f7fe33691c8fb7734f.jpg

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN

"Çok üzüldüm... Bir dönemin efsanesi Ahu Tuğba. 'Ünlüler Çiftliği'nde birlikte çalışmıştık. Ekibe çok saygılı, ekibi hiç üzmeyen bir sanatçıydı. Yattığınız yer nur olsun Ahu Hanım. Anınıza saygıyla..."

66d54703fe33691c8fb77351.jpg

NURİ ALÇO

"Canım dostum Ahu'nun vefat haberini öğrendim. Kızı Anjelik ile görüştüm. Maalesef çok üzgünüm, çok. Ahu'muzu kaybettik..."

66d5477ffe33691c8fb77353.jpg

HÜLYA KOÇYİĞİT

"Sadece oyunculuğu ile değil; açık sözlü, güçlü kişiliğiyle de çok sevilen Ahu Tuğba’nın vefat haberini üzülerek öğrendim. Kendisine Allah’tan rahmet, tüm sevenlerine sabır diliyorum."

66d5478dfe33691c8fb77355.jpg

SEDA SAYAN

"Başımız sağ olsun... Güle güle güzel yürekli, dobra kadın. Allah'ım rahmet eylesin."

66d5479bfe33691c8fb77358.jpg

EMEL SAYIN

"Vefat haberini derin üzüntüyle aldığım sevgili Ahu Tuğba'ya Allah'tan rahmet, tüm sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum."

66d547a7fe33691c8fb7735b.jpg

YALÇIN DÜMER

"Sevgili Ahu'yu kaybettik maalesef. Dünya güzeli can dost, iyi arkadaş... Kelimelerin kifayetsiz kaldığı saatler."

66d547b3fe33691c8fb7735d.jpg

PINAR ALTUĞ

66d547cdfe33691c8fb7735f.jpg

VASİYETİNİ YILLAR ÖNCE YAZDIRMIŞ

Öte yandan Ahu Tuğba, 2013'te yakalandığı akciğer rahatsızlığının tedavisi sürecinde vasiyetini hazırlattığını ve organlarını bağışladığını söylemişti. Vasiyetinin içeriğini açıklamayan Tuğba, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni
Yeşilçam'dan bir yıldız daha kaydı! Ahu Tuğba hayatını kaybetti
Ahu Tuğba, ABD'de trafik kazası geçirdi!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler