Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Son Dakika: Akın Akınözü'nün annesi Özlem Akınözü yaşamını yitirdi

hizmetli

Administrator
Yönetici
669b9fd95e5aabdd4880e2a8.jpg

Akın Akınözü anne acısıyla sarsıldı.Birçok dizi ve filmde kamera karşısına geçen Özlem Akınözü hayatını kaybetti.

Acı haber, Akınözü'nün kurucuları arasında bulunduğu yardım derneğinin sosyal medya hesabından duyuruldu.
669ba1ab5e5aabdd4880e2af.jpg

"HARİKA BİR İNSANI KAYBETTİK"

Alıntı Metni

669ba0725e5aabdd4880e2aa.jpg

"ÇOK ÇALIŞTIN CANIM ANNEM"

Mayıs 2019'da annesi ile birlikte gördüldüğü çocukluk fotoğrafını paylaşan Akın Akınözü, "Beni sevdiğin, desteklediğin ve yetiştirdiğin için teşekkür ederim canım annem. Çok çalıştın. Dünyanın en zor mesleğini üstlenen tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun" mesajını yazmıştı.
669ba0b05e5aabdd4880e2ac.jpg

ÖZLEM AKINÖZÜ KİMDİR?

Usta oyuncu Süreyya Arın'ın kızı olan ve 13 Ekim 1964 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Özlem Akınözü, Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu.
669ba5e15e5aabdd4880e2c8.jpg

TRT'nin ilk spikerlerinden biri olarak 'İpek Yolu' ve birçok belgeselde seslendirme yaptı. 2003'ten beri Milli Eğitim Bakanlığı'nın eğitim CD'lerinin seslendirme işlerini üstlenen Akınözü; 'Sensiz Olmuyor', 'Sahte Prenses', 'Dicle', 'Tek Türkiye', 'Karagül', 'Zeytin Tepesi', 'Payitaht Abdülhamit' ve Deliha 2'nin de aralarında bulunduğu çok sayıda yapımda rol aldı.

Akın Akınözü'nden Ebru Şahin cevabı!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler