Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Son Dakika: Cihat Tamer'in oğlu Atilla Tamer hayatını kaybetti

hizmetli

Administrator
Yönetici
66cd641feb782cdfa6b7ee42.jpg

Türk tiyatro ve sinemasının usta ismi Cihat Tamer oğlunun vefat haberiyle sarsıldı. 81 yaşındaki Cihat Tamer'in oğlu 57 yaşında hayatını kaybetti.

Usta oyuncunun oğlu bir süredir kanser tedavisi görüyordu.

66cd645beb782cdfa6b7ee45.jpg

DURUMU AĞIRLAŞMIŞTI

Özel bir hastanede tedavi gören Atilla Tamer'in durumu ağırlaşmıştı. Usta sanatçı oğlu için kan anonsu yapmıştı. Atilla Tamer, 57 yaşında hayata gözlerini yumdu.

66cd64ceeb782cdfa6b7ee47.jpg

Selen Görgüzel'in kızı İlknaz Bektaş'tan ameliyat sonrası açıklama: ‘Benim başıma gelmez' diyordum

"OĞLUMU KAYBETTİK"

Durumu kötüleşen Atilla Tamer, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cihat Tamer, acı haberi sosyal medya hesabından "Sevgili oğlum Atilla Tamer'i kaybettik" sözleriyle duyurdu.

66cd64eaeb782cdfa6b7ee49.jpg

CENAZE DETAYLARI NETLEŞTİ

Atilla Tamer'in cenaze detayları babası Cihat Tamer tarafından paylaşıldı. 57 yaşında hayatını kaybeden isim, bugün Ataköy Ömer Doruk Camii'nde ikindi namazından sonra Bakırköy'deki aile mezarlığına defnedilecek.

66cd6744eb782cdfa6b7ee5a.jpg

Nadide Sultan'dan eşine: 10 yıl sonra aynı yerde!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler