Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Son dakika haber: Şarkıcı Şimal yeniden hastalığa yakalandığını duyurdu! Bu defa beyin zarına metastaz yaptı...

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d1cf1237446c2415407930.jpg

Meme kanserini yenen Şimal, rutin kontrolleri sırasında beyninde bir tümör olduğunu öğrenmişti. 38 yaşındaki şarkıcı, 17 Ocak'ta sekiz saat süren ciddi bir ameliyat geçirmişti.

Hastalığının beyin zarına metastaz (kanserin köken aldığı organ ya da dokudan başka bir doku veya organa yayılması) yaptığını duyuran Şimal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sağlık durumu hakkında bilgi verdi.
66d1cf2537446c2415407935.jpg

Kanseri yenen şarkıcı Şimal, Bodrum tatilinde

"MAALESEF BU HASTALIK YİNE YAKALADI BENİ"

Alıntı Metni

66d1cfb937446c2415407943.jpg

"SİZDEN DUA BEKLİYORUM"

Işın tedavisine başlayacağını belirten Şimal, "Bizi mutlu eden şey erken teşhis etmiş olmamız. Pazartesi günü ışın tedavileri başlayacak onkoloğum ilaçları güçlendirecek. İnşallah yine aranıza döneceğim. Her zamanki gibi sizden dua bekliyor olacağım. Arayan soran, mesajlarıyla bana güç veren herkese şimdiden çok teşekkür ederim. Sağlığınıza dikkat edin" ifadelerini kulandı.
66d1cf4737446c241540793f.jpg

GÖZYAŞLARI İÇİNDE "KURTULDUM" DEMİŞTİ

Haziran 2021'de gözyaşları içinde video paylaşan Şimal, kanseri yendiğini söylemişti. Kafasındaki peruğu çıkaran şarkıcı "Test sonuçlarım geldi. Hiç kitlem kalmamış o kadar mutluyum ki. Sanırım kurtuldum. Dua eden herkese teşekkür ederim. Bugün benim doğum günüm" açıklamasını yapmıştı.
66d1cf3737446c241540793c.jpg

NİŞANLISINI HASTA YATAĞINDA PAYLAŞMIŞTI

Necati Arıcı, nişanlısı Şimal'in geçirdiği ameliyat sonrası şarkıcının hasta yatağında çektiği bir kareyi yayımlamış, "Her gün daha iyi oluyoruz. Şimal'iniz bol bol dinleniyor, her şey yolunda. Çok mesaj atmışsınız yine, çok teşekkür ederiz. Doğal olarak ona odaklıyız, geç cevap verebiliyoruz. Kusura bakmayın. Sevgiler" mesajını yazmıştı.
66d1d33837446c2415407985.jpg

Meme kanseri ile mücadele eden Şimal'e nişanlısından yüzük sürprizi!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler