Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber SON DAKİKA HABERİ: Prenses kocasını Instagram'dan boşadı! Tek bir mesajla ayrıldı: 3 kere üst üste söyledi, ipler koptu

hizmetli

Administrator
Yönetici
66990bd48c1d7f4a1b08e59c.jpg

Dubai hükümdarının kızı, boşandığını Instagram üzerinden duyurdu. Şeyha Mahra bint Muhammed bin Rashid El Mektum, ilk çocuklarını kucağına aldıktan yalnızca iki ay sonra kocası Şeyh Mana bin Muhammed bin Raşid bin Mana El Mektum ile bir yıllık evliliğinin sona erdiğini duyurdu.

Şeyha Mahra, Dubai hükümdarı Şeyh Muhammed Bin Rashid El Mektum'ın kızı. Çift, 2023 yılının Nisan ayında görkemli bir törenle dünyaevine girmişti. Yalnızca iki ay önce ise kızları doğmuştu.

'KENDİNE İYİ BAK, ESKİ EŞİN'

66990db08c1d7f4a1b08e5a8.jpg

Şeyha Mahra kocasından ayrıldığını duyuran paylaşımda şöyle yazdı:

Alıntı Metni

'Sevgili kocam' diye başlayan paylaşım, 'Kendine iyi bak, eski eşin' sözleriyle devam etti. Şeyha Mahra'nın ailesi veya eşi henüz kamuoyuna herhangi bir yorumda bulunmadı. Yerel medyanın bildirdiği üzere, her iki taraf da sosyal medyada birbirini takip etmeyi bıraktı ve düğün fotoğraflarını kaldırdı.

HESABININ SALDIRIYA UĞRADIĞINI DÜŞÜNDÜLER

66990e608c1d7f4a1b08e5aa.jpg

Instagram'daki bazı kullanıcılar başlangıçta ayrılık haberine inanamayarak Prenses'in hesabının saldırıya uğradığını öne sürdü. Ancak buna dair herhangi bir resmi açıklama gelmedi.

Yorumlardaki pek çok kişi ise Prenses'e övgüler dizdi ve kararından dolayı ona iyi dileklerde bulundu. Prenses, kızının fotoğrafını 'Sadece ikimiz' başlığıyla paylaştıktan sonra sorunlu evliliğiyle ilgili spekülasyonlara yol açmıştı.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler