Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Son Dakika Haberleri: Akılalmaz olay, cesedi ailesine gönderdi

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c77663530cb6da5d81af4a.jpg

Sokakları çeteler tarafından yönetilen 214 milyon nüfuslu Brezilya'da son günlerin en korkunç gelişmelerinden biri meydana geldi. Olayın detayları kan dondururken hem yerel hem de dünya basını yaşananları mercek altına aldı. 39 yaşındaki José Torres isimli şahıs, 36 yaşındaki eşini bıçakla defalarca bıçaklayarak öldürdü.

65c77422530cb6da5d81af3f.jpg

Damat 65 'Gelin' 16 yaşında! Balayından sonra okula başlayacak

AKILALMAZ DETAYLAR

Sıradan bir cinayet haberi gibi gözükse de Torres'in olay sonrasındaki davranışları ne kadar psikopat bir karaktere sahip olduğunu gözler önüne serdi. Torres, Daniele Vieria isimli kadının cansız bedeniyle fotoğraf çektirip görüntüyü anne ve babasına gönderdi. Anne ve babasının ihbarı üzerine kısa sürede olay yerinde yakalanan Torres, gözaltına alındı.

65c77432530cb6da5d81af41.jpg

TELEFON MESAJLARI ORTAYA ÇIKTI

Hayatını kaybetmeden hemen önce ailesine "Yardım edin beni öldürecek" mesajını gönderen talihsiz kadının son çağrıları gece saatleri nedeniyle uyuyan ailesi tarafından görülmedi. Acılı aile genç kadından geriye 16 yaşındaki bir oğlunun kaldığını ve çocuğa artık kendilerinin bakacağını bildirdi. Öte yandan geçtiğimiz ay ülkede benzer bir gelişme yaşandı. 44 yaşındaki koca, dokuz yıllık eşini öldürüp cesedin fotoğraflarını sosyal medyada yayınladı. Kan donduran görüntülerin ardından katil tutuklandı.

Alman prensesin pozları olay oldu! Playboy dergisine çıkan ilk aristokrat
'Mini şort çetesi'nden hain tuzak! Sayıları bir anda arttı
'Sevgilim beni annemle aldattı' diye video çekti, sosyal medya yıkıldı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler