Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber SON DAKİKA: Hakkı Bulut hastaneye kaldırıldı! Hakkı Bulut son sağlık durumu nasıl?

hizmetli

Administrator
Yönetici
66caedefeb782cdfa6b7db33.jpg

Ünlü sanatçı Hakkı Bulut, konser vermek üzere geldiği Tokat’ta rahatsızlandı.

Sahneye çıkma saatinde tansiyonu yükselen sanatçı, sağlık ekipleri tarafından Tokat Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

66caed50eb782cdfa6b7db28.jpg

KONSERE ÇIKAMADI

Ünlü sanatçı Hakkı Bulut, konser vermek üzere geldiği Tokat’ta rahatsızlandı. Sahneye çıkma saatinde tansiyonu yükselen sanatçı, sağlık ekipleri tarafından Tokat Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

66caed7feb782cdfa6b7db2a.jpg

SAĞLIK DURUMU

Hastanede tedavi altına alınan Hakkı Bulut’un durumunun kısa sürede iyileştiği ve taburcu edildiği öğrenildi.

66caedbaeb782cdfa6b7db2f.jpg

BİR SONRAKİ SAHNESİ BELLİYDİ

Tokat havaalanına indikten sonra sevenlerine bir sonraki sahne tarihini veren usta sanatçı şu ifadeleri kullanmıştı: 'Saygıdeğer müziksever dinleyicilerim, hayırlı akşamlar diliyorum sizlere. Nasip olursa Eylül ayının 7'sinde Kıbrıs'ta sahne alacağım. Saygılarımı sunuyorum.'

Hakkı Bulut'un sahnelerini erteleyip ertelemeyeceği hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi.

66caeeabeb782cdfa6b7db63.jpg

Barış Yurtçu'nun keyifsiz tatili! Deniz Baysal'ın yokluğu dikkat çekti
Sihirli Annem'in Çilek'i Zeynep Özkaya'nın mutlu günü! 'Hayatımın şokunu yaşadım'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler