Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber SON HABER: Avatar Atakan, Survivor'da çektiği görüntüleri paylaştı! Sercan'ı tuvalette yakaladı

hizmetli

Administrator
Yönetici
667d0e3dbc17d6055d0c5b6f.jpg

Survivor All Star'ın bu sezonu Ogeday Girişken'in şampiyon olmasıyla son buldu. Survivor geride kalırken tuvalet sorusu yeniden yarışmayı gündeme getirdi.

Yarışmada başarılı performans gösteren isimlerden biri olan Avatar Atakan, sosyal medya hesabında yayınladığı 'tuvalet' videosuyla gündem oldu.

667d0d13bc17d6055d0c5b67.jpg

"BANA SORU SOR"

Instagram hesabından "Bana soru sor" butonunu açan Atakan'a Survivor seyircisinin yıllardır merak ettiği soru soruldu. Atakan'a kendisine yöneltilen 'yarışmacıların tuvaletlerini nereye yaptıkları' sorusuna videolu yanıt verdi.

667d0e90bc17d6055d0c5b76.jpg

Nisa Bölükbaşı mezun oldu! 'Geldim, çalıştım, aldım ve gidiyorum'

TUVALETLERİNİ YAPTIKLARI YERİ GÖSTERDİ

Atakan adada çektiği videoda yıllardır görülmek istenen tuvalet bölgesini gösterdi. Avatar'ın video çekimi sırasında Sercan'ın 'gelme' dediği duyuldu. Paylaşım kısa sürede gündem oldu.

667d0eddbc17d6055d0c5b81.jpg

SOSYAL MEDYA YIKILDI

Avatar Atakan'ın videosunun altına sosyal medya kullanıcılarından: 'Sercan iş başında', 'Sercan dokunulmazlık ödülü alıyor', 'Ülkece merakımız giderildi', 'Çok doğal bir video olmuş', 'Atakan çok şeffafsın' gibi yorumlar geldi.

667d0f4ebc17d6055d0c5b85.jpg

Survivor Nefise aşkını ilan etmişti! Yunan yarışmacı Fanis'in gönlü başkasındaymış

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler