Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Son yolculuğuna uğurlandı

hizmetli

Administrator
Yönetici
634d8aae86b24505e83350f7.jpg

Akciğer kanseri tedavisi gördüğü hastanede cumartesi sabahı vefat eden Billur Kalkavan (59), dün gözyaşlarıyla toprağa verildi. Son gördüğü kemoterapi sonrası vücudundaoluşan bir mantar nedeniyle hayatını kaybederek sevenlerini üzüntüye boğan sanatçı, Zincirlikuyu Camii’nde son yolculuğuna uğurlandı. Törende taziyeleri Kalkavan’ın sevgilisi Buğra Bahadırlı ve abisi Rıza Kalkavan kabul etti. Bahadırlı, “Süreci o kadar güzel atlatıyordu ki bütün tümörlerine gerilemeler olmuştu. Vücudu kuvvetlenmiş ve kilo alıyordu. Fakat kemoterapi hortumunun içine yerleşen bir mantar enfeksiyonundan sonra tablo terse döndü. Burada bir doktor ihmali yok, öyle bir şey söylemiyorum. Üç hafta bununla savaştı ve vücudu yoruldu. Sonunda gücü yetmedi ve kalbi durdu. O benim yarım değil; o bendim” diye konuştu. -SEÇKİN ŞENVARDAR

634d8af086b24505e83350fa.jpg

634d8af886b24505e83350fd.jpg

634d8aff86b24505e8335100.jpg

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler