Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Songül Öden anne oldu! Kızına verdiği isim belli oldu

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b4f094530cb6da5d814f7b.jpg

Son olarak 'Atatürk' filminde canlandırdığı Zübeyde Hanım karakteriyle izleyici karşısına çıkan 44 yaşındaki Songül Öden, 2020 yılında iş insanı Arman Bıçakçı ile nikah masasına oturmuştu. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü ismin hamile olduğu ise eylül ayında ortaya çıkmıştı.

Geçtiğimiz aylarda Baltalimanı’ndaki bir mekanda görüntülenen Öden, "Hamileliğiniz nasıl gidiyor? Aşerdiniz mi hiç?" sorusu karşısında şu yanıtı vermişti:

Alıntı Metni

65b4ef6c530cb6da5d814f6f.jpg

"HAZIRLIK YAPMADIM!"

Oyuncu, doğum için hiçbir hazırlık yapmadığını söyleyerek "Önce bir gelsin, ben alışveriş yapmadım ama arkadaşlarım yapıyor. Doğduğunda yaparım" demişti.

65b4ef96530cb6da5d814f72.jpg

Muhabirlerini "İsim düşündünüz mü?" sorusuna ünlü isim, "Onu size söylemem, şaka bir yana aklımda isimler var ama tam emin değilim" cevabını vermişti.

65b4efd3530cb6da5d814f74.jpg

MÜJDELİ HABER GELDİ

Güzel oyuncudan müjdeli haber bugün geldi. Songül Öden-Arman Bıçakçı çifti kızlarına kavuştu.

İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Öden, kızına Sone Larin adını verdi. Songül Öden ve Sone Larin bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Songül Öden: Hamileliğim gayet güzel gidiyor
Songül Öden'in karnı burnunda! Ünlü isimlerden yorum yağdı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler