Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber SORVİVOR SON BÖLÜM HABERLERİ: Survivor All Star'da ikinci eleme adayı belli oldu! 'Görülen tek bir sorun var...' Surivor ikinci eleme adayı kim oldu?

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c9452ad34b720acacefe73.jpg

MUSA CAN ÇAYAN- Survivor All Star'da önceki bölümde dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazanmış, mavi takımdan ilk eleme adayı Aysu olmuştu. Bu bölümde de dişe diş mücadeleye sahne olan dokunulmazlık oyununda sinirler gerildi. Tartışmalar meydana geldi. İkinci eleme adayı belli oldu. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

65c9435cd34b720acacefe55.jpg

'SEMA'YA SARILMASINI HİÇ ANLAMADIM'

Seda Ocak, yarışmaya yeni katılan kardeşi Sema'ya Nagihan'ın koşarak sarılmasına anlam veremediğini ifade etti. Seda, "Takım onu iyi karşıladı. Nagihan'ın koşarak Sema'ya sarılmasını hiç anlayamadım. Bir gün önce konseyde çıkarken kendi takımına 'Benden daha kötü biri geliyor, göreceksiniz' dedi. Hem sevindim Sema'ya sarılmasına hem de dedim ki hayırdır dün Sema hakkında cümle kullanıyorsun, bugün ay Sema diye sarılıyorsun. İşte bu Nagihan Karadere, her şeyi her zaman her yerde farklı yapabiliyor" dedi.

65c94333d34b720acacefe53.jpg

OGEDAY SAKATLIĞI HAKKINDA KONUŞTU

Ogeday, sakatlığıyla ilgili olarak, "Baktım biraz deneme fırsatım oldu. Arkada kendim böyle bir mekanizma tarzı bir şey yaptım. Çok böyle belle alakalı değil de biraz daha omuz tarzı gözüküyor. O yüzden iyi hissediyorum. İnisiyatif alıyorum. Doktorla da konuştuk. Top sende dedi, ben de okey oynamak istiyorum dedim. Enerjimiz güzel. Yeni arkadaşlar geldi, her biri kendi sezonlarında başarılı isimlerdi ama o sezonlar o sezonda kaldı. Başka bir sezondayız, kendileriyle yarışmak için heyecanlıyız" ifadelerini kullandı.

65c942ffd34b720acacefe51.jpg

YAMAN VE YASİN ARASINDA GERGİNLİK

Oyun alanında Yaman'ın Yasin hakkında konuşması Yasin'i sinirlendirdi. Yasin'in neden bu kadar öfkelendiğini Yaman anlayamasa da, Poyraz araya girdikten sonra da Yasin'in sert sözleri devam etti.

65c943d7d34b720acacefe57.jpg

OGEDAY VE YUNUS EMRE KAFA KAFAYA GELDİ

Oyun alanında gerginlik tekrar yükseldi. Ogeday ile Yunus Emre kafa kaya geldi. Ogeday, 'Ben başkalarına benzemem, haberin olsun. Terbiyeli ol" derken; Yunus Emre de 'Ne yaparsın' diyerek üstüne yürüdü. Bozok araya gerek Yunus Emre'yi uzaklaştırdığında, Yunus Emre, "Ben de burada duracağım. 'Avel'e bağlayacağım dedi. Ogeday da 'Normal olsan aynı şey zaten. Bunları yapıyorsun sonra köşede gelip özür diliyorsun herkesten" cevabını verdi. İkili arasında sözlü tartışmanın devam etmesiyle tekrar gerginlik yükseldi. Yunus Emre çok sinirlenirken Atakan'ın araya girmesiyle ikili yatıştırıldı.

65c943e8d34b720acacefe59.jpg

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANAN TAKIM

Dokunulmazlık oyununda 11-10'luk skordan sonra Yaman ile Berna, Sema ile Yunus Emre'yle karşı karşıya geldi. Yaman ve Berna'nın daha uzun süre dayanmasıyla 12-10'luk skorla dokunulmazlık oyununu Mavi Takım kazandı.

65c94410d34b720acacefe5c.jpg

'KIRMIZI TAKIMDA GÖRÜLEN TEK BİR SORUN VAR O DA YUNUS EMRE'

Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, "Kırmızı takımda görülen tek bir sorun var oda Yunus Emre." dedi. Ilıcalı, Yunus Emre'nin kendince bu kontrol edilemez sinirinin sebebini açıklamasından sonra şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65c944b0d34b720acacefe66.jpg

ELEME ADAYI

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takımda konseyde 7 Pınar, 5 Gizem, 1 Aleyna çıktı. Bu sonuca göre ikinci eleme adayı Pınar Saka oldu.

Yargı'da Kadir Adarlı öldürüldü! Çınar’ın yeni dünyası düşündüğü kadar temiz değil...

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler