Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Stranger Things'in yıldızı Millie Bobby Brown: Finn Wolfhard kötü öpüşüyordu

hizmetli

Administrator
Yönetici
637099d486b2471f00490881.jpg

ABD'li oyuncu Millie Bobby Brown'ın başı hayranlarıyla derde girmişti. 16 yaşındaki oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda annesi ile Noel alışverişi yapmak için gittiği mağazada yaşadığı olayı anlatmıştı.Şöhretin getirdiği aşırı ilgi ve sınırları zorlamaktan bahseden Brown, bir genç kızın reddedilmesine rağmen ısrarla kendisinin videosunu çektiğini belirtti.

"BENİM HAKLARIM NEREDE?"

Ünlü oyuncu, gözyaşları içinde şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

63709afb86b2471f0049088b.jpg

KARİYERİ VE ÖZEL HAYATI HAKKINDA KONUŞTU

Son olarak Vanity Fair'in YouTube kanalındaki programa katılan Brown özel hayatı, kariyeri ve dizideki Eleven rolü hakkında konuştu. Programın bir noktasında konu Brown'ın dizideki erkek arkadaşı Mike Wheeler'ı canlandıran Finn Wolfhard'la kimyasının uyup uymadığına geldi.
63709c4686b2471f00490896.jpg

YALAN MAKİNESİ ONAYLADI

Brown, "Wolfhard kötü mü öpüşüyordu?" sorusuna "Evet" yanıtını verdi ve yalan makinesi genç yıldızın doğru söylediğini onayladı. Ardından Brown'a "Wolfhard öpüşme yeteneğini yıllar içinde geliştirdi mi?" diye soruldu. Genç yıldız bu soruya da "Benimle öpüşmesi açısından hayır" dedi.
63709bc686b2471f00490894.jpg

Genç oyuncu bunları daha önce Wolfhard'a hiç söylemediğini ve rol arkadaşının bu büyük itirafı program yayımlanınca öğreneceğini ekledi.

'Kişiliğimi oyunculukla keşfettim'
Millie Bobby Brown'dan 'Game of Thrones' itirafı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler