Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Survivor 2024 All Star Şampiyonu Ogeday Girişken'den şampiyonluk hikayesi! Kendisini en çok zorlayan ismi açıkladı

hizmetli

Administrator
Yönetici
666c6af6ad7a3be2dfb8c1a6.jpg

Survivor All Star'da ilk finalist Batuhan Karacakaya, ikinci finalist Nefise Karatay, üçüncü finalist Ogeday Girişken, dördüncü finalist ise Seda Ocak olmuştu.

İlk turda Seda'ya karşı 6-1 galip gelen Ogeday ile Batuhan'a karşı 6-1 kazanan Nefise Karatay finalde karşılaşmıştı. Nefise'nin ilk sayıyı aldığı yarışmada Ogeday 6-2 galip gelerek şampiyon olmuştu.

666c67b4ad7a3be2dfb8c195.jpg

'İNANILMAZ BİR DUYGU'

Son sayısını aldıktan sonra sevenleriyel duygularını paylaşan Ogeday, "Çok mutluyum. Nefise bir şampiyon, onunla oynadığım için onur duydum. İnanılmaz bir yarışmacı, onunla oynamak hiç kolay değil. Bu sene de 2 kere kırılmıştım. 2 kere kırılmam da Acun abi benimle konuştu ve sağ olsun iyi ki beni ikna etmiş, iyi ki beni yarışmaya döndürmüş. Ona çok teşekkür ediyorum. Bütün beni destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum. Böyle zor bir senede, ilk performans senesinde şampiyon oldum. İnanılmaz bir duygu." demişti.

Ünlü oyuncu kiraladığı evi çöplüğe çevirdi! 'Kanepeler bile idrar kokuyor'

666c67a2ad7a3be2dfb8c193.jpg

NEFİSE GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Nefise Karatay, zorlu finalde kaybetmenin verdiği üzüntüyle gözyaşlarını tutamazken, "Harika bir sezon geçirdim, harika insanlarla. Her birine teşekkür ederim. Bittiği için üzgünüm. Beni destekleyenlerden özür dilerim. Kupa tabii ki de yine hak eden Ogeday'ın oldu. Onun için de mutluyum. Onu çok seviyorum ve tebrik ediyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Partide tanıştığı genç kızdan Hasan Can Kaya hakkında şoke eden iddia! 'Beni evinde alıkoydu'

666c68e2ad7a3be2dfb8c199.jpg

EN ÇOK ZORLAYAN YARIŞMACI

Yarışma sonrası Murat Ceylan'ın sunduğu 'Survivor All Star 2024 Şampiyonun Hikayesi' programına konuk olan Ogeday, "Beni en çok strese sokan ve zorlayan yarışmacı Özgür abiydi. Geldin, öndesin, atamazsan atacak. En kötü 4’te 3 atacak. Özgür abinin eli inanılmazdı, mükemmeldi. Parkur hızı da olsaydı, biz kaçıncı hafta giderdik bilemiyorum." dedi.

Çapkın Thor! Esmer güzelle görüntülendi

666c6939ad7a3be2dfb8c1a2.jpg

POYRAZ'LA DOSTLUĞU

Adadaki arkadaşlıklarından da bahseden Ogeday, "Poyraz’ı yarıştığı sezon izlediğimde denk gelsek anlaşabilir miyim, kestirememiştim. Frekansımız tuttu. Poyraz’a bilgiç desem yeridir. Şu yıldız ne acaba dedim, 40 dakika anlattı. Mükemmel. Elendiğinde çok üzüldüm. Takım olarak çöktük." ifadelerini kullandı.

666c692ead7a3be2dfb8c1a0.jpg

'2 DEFA ARADIM AÇMADI'

Programda yarışma sonrası Batuhan Karacakaya'yı 2 defa aradığını ancak açmadığını belirttikten sonra Batuhan Karacakaya canlı yayına bağlandı. Yeni uyandığı söyleyen Batuhan, gönlündeki şampiyonun Ogeday olduğunu ve o kazandığı için mutlu olduğunu belirtti. İkili sıkça görüşerek adada edindikleri iyi arkadaşlığı sürdürmek istediğini dile getirdi.

Acun Ilıcalı'dan 'Survivor All Star' ve Ogeday Girişken paylaşımı!