Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Survivor 2024 All Star'da ikinci eleme adayı belli oldu! Seda'nın olay yaratan notu ortaya çıktı | Survivor son bölüm gelişmeleri

hizmetli

Administrator
Yönetici
65a4557768728a72981ec796.jpg

Acun Ilıcalı bu bölümde Seda Aktuğlu'nun Kolombiya ödülünden dönerken takımını zora soktuğu notu izleyicilerle paylaştı. Ilıcalı, Seda'nın babasına attığı mesajlarıda anlattı.

"ARARLARSA ASLA BEN MESAJ YOLLAMADIM"

Ilıcalı "Seda şöyle yazmışsın; baba, Begüm ve Damla bizi gördü" dedi. Seda şaşırdı ve babam yanımda değil ki 'biz' olsun şeklinde konuştu. Ilıcalı da dayanamayarak 'Müsade et o şaşkınlığı biz yaşayalım' ifadelerini kullandı. Seda'nın babasına 'prodüksiyondan ararlarsa ben asla mesaj yollamadım, asla' dediği de izleyiciyle paylaşıldı.

65a4556b68728a72981ec794.jpg

Yargı son bölümüyle duygu seli yaşattı! Metin amir hayatını kaybetti

SEDA'NIN OLAY YARATAN NOTU

Babasına attığı mesajların ortaya çıktığı Seda'nın Kolombiya dönüşünden tanımadığı kadına bıraktığı notta Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Seda, 'Bu notu babama lütfen iletir misin?" yazısının altına Uluslararası Mors Alfabesi acil durum sinyali olan SOS ifadesini kullandığı görüldü.
65a4b5bb4d41ac7f2fd665ee.jpg

Survivor 2024 All Star'da dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı. Konseyde adı çıkan Seda Aktuğlu ikinci eleme adayı oldu. Seda ve Kardeniz düelloya çıkacak.
65a4b6564d41ac7f2fd665f0.jpg

Survivor All Star'da Nagihan ile Sercan arasında büyük gerilim! Dokunulmazlığı kim kazandı?