Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Survivor Atakan'ın oğlu Aslan'ın gözyaşları: Babamın kaybetmesine üzülüyorum!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65cb2654f974e2765d47fa6d.jpg

TV8'in uzun soluklu yarışma programı Survivor 2024 All Star, yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor.SMS'siz formatla izleyici karşısına çıkan yeni sezonda sular durulmuyor.

YENİ İSİMLER DAHİL OLDU

Survivor'ın geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı yarışmacıları acil durum konseyi için bir araya getirmişti. Acun Ilıcalı, konseyde Turabi Çamkıran ve Nihat Altınkaya’nın yaşadıkları sağlık sorunları nedeniyle yarışmaya veda ettiğini açıklarken, Avatar Atakan, Hilmi Cem İntepe ve Sema Aydemir’in yarışmaya dahil olduklarını duyurdu.
65cb27fdf974e2765d47fa74.jpg

Survivor All Star'da Acun Ilıcalı'dan Yunus Emre Özden'e tepki: Neyin tehdidini yapıyorsun sen kardeşim ya?

"BU SEFER 3 KİŞİ VEDALAŞTIK"

Bu gelişmenin ardından Avatar Atakan’ın eşi Serap Korkmaz sosyal medya hesabından eşine destek mesajı yayınladı. Eşiyle gurur duyduğunu belirten Korkmaz, mutlu aile karelerinin altına şu notu düşmüştü:

Alıntı Metni

65cb271ff974e2765d47fa71.jpg

EŞİ PAYLAŞTI

Avatar Atakan'ın eşi Serap Korkmaz, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla oğulları Aslan'ın babasını izlerken çekilen görüntülerini paylaştı.
65cb2824f974e2765d47fa76.jpg

"BABAMI İSTİYORUM"

Babasının oyun kaybetmesine üzülen Aslan'ın sözleri yürek yaktı. Aslan'ın "Babamı istiyorum. Üzülüyorum babamın kaybetmesine" diyerek ağladığı anlar izleyenleri duygulandırdı.
65cb282ef974e2765d47fa78.jpg

Survivor All Star'da üçüncü eleme adayı belli oldu! Pınar Saka ağlayarak içini döktü

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler