Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber SURVİVOR HABERLERİ: Survivor 3. gitme adayı kim oldu? Survivor son bölümde ne oldu? Survivor All Star'da üçüncü eleme adayı belli oldu! Pınar Saka ağl

hizmetli

Administrator
Yönetici
65ca8be4d34b720acacf0427.jpg

MUSA CAN ÇAYAN- Survivor All Star'ın önceki bölümlerinde ilk dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazanmış, Mavi takımdan ilk eleme adayı Aysu olmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununu Mavi Takım kazandı. Kırmızı takımda konseyde en çok takım kaptanı olan Pınar Saka'nın ismi çıktı. Bu bölümde Özgür'ün de kendi adını yazdığını öğrenen Pınar yerle bir oldu. Nagihan ve Nefise nasıl böyle bir şey olduğuna inanamadı. Dokunulmazlık oyununda fark geldi. Üçüncü eleme adayı belli oldu. Nefes kesen yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

65ca88a8d34b720acacf040d.jpg

'GÖZ GÖRE GÖRE SUSTUKLARIMI KULAK DELE DELE HATIRLATACAĞIM'

Merve Aydın konseyde en fazla Pınar'ın adının çıkması hakkında değerlendirmede bulundu. Aydın şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65ca88b4d34b720acacf040f.jpg

AĞLAYARAK İÇİNİ DÖKTÜ

Pınar Saka önceki dokunulmazlık oyunundan sonra gittikleri konseyde adının çıkmasından çok Özgür'ün onun ismini yazmasına kırıldı. Özgür takım kaptanıyken, takım arkadaşları tarafından yazıldığına Pınar ve Nagihan ona çok fazla destek olmuş, Özgür'e haksızlık yapıldığını ifade etmişlerdi. Ondan ötürü Pınar takım kaptanı olduğu sırada Özgür'ün onu yazması çok yaraladı.

65ca88c9d34b720acacf0411.jpg

Nagihan ve Nefise böyle bir şeyin gerçekleştiğine inanamadı. Pınar Saka, "Yemin ederiyorum üzüntüden falan değil. Kırgınlıktan ağlıyorum. Hiç bu kadar sırtımdan bıçaklandığımı hatırlamıyorum' dedi.

Yasmin Erbil'den Yiğit Poyraz paylaşımı! '14 Şubat geliyor, Dominik'e selamlar'

65ca88d9d34b720acacf0413.jpg

EŞLEŞME SIRASINDA GERİLİM

Kırmızı takımda dokunulmazlık oyunu öncesinde Nagihan ile Aleyna arasında ipler gerildi. Aleyna'nın 'Kırmamız lazım' Nagihan, 'Kır o zaman' diyerek katıldı. Aleyna Kötü bir şey mi söylemedim diye sorarak Nagihan'ın neden böyle tepki verdiğini anlayamadı. Nagihan da 'Karışma sen de, seç o zaman' cevabını verdi. İkili arasında yapıcı olamama tartışması yaşanırken takım arkadaşlarının araya girmesiyle tartışma son buldu.

65ca88e4d34b720acacf0416.jpg

YASİN SAKATLANDI

Dokunulmazlık oyununda Yasin ile Mustafa Kemal yarıştığı esnada Yasin parkurda koşarken feci şekilde yere düştü. Takımlar arkadaşları hızlı bir şekilde yanına geldi, doktor müdahale etti. Yasin arkadaşlarının desteğiyle kenara geldi.

65ca88f4d34b720acacf0418.jpg

Ünlü çift minik bebeklerinin yaş gününü kutladı! 'Gözlerim doluyor'

ATAKAN, YAMAN'A PATLADI

Dokunulmazlık oyununda sona yaklaşırken Hakan ile Yunus Emre arasında gerginlik yaşandı. İlk başta ikili yatıştırmak için olay yerine giden Atakan, Hakan'la girdiliği ikili iletişim sonrası sinirlendi. Atakan'ı sakinleştirmek için Hilmi Cem ile Yaman tutarak uzaklaştırmaya çalıştı. Avatar Atakan, Yaman'ı iterek 'Beni bırak... Bana kimse dokunmasın' dedi.

65ca8906d34b720acacf041a.jpg

KAZANAN TAKIM

Dokunulmazlık oyununun finalinde Kırmızı takımdan Atakan ile Merve, Mavi takımdan Begüm ile Dora yarıştı. Oyunu Atakan ile Merve kazanmasıyla 12 -7'lik skorla dokunulmazlık sembolünün sahibi Kırmızı takım oldu.

65ca8b93d34b720acacf0423.jpg

ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI

Konseyde Mavi takımdan en çok Sahra'nın ismi çıkarak üçüncü eleme adayı o oldu.

Aylin Coşkun'un isyanı! 'Arkadaş seni tokat manyağı yaparım'