Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Survivor ile hatırlanan Avatar Atakan'dan Selda Bağcan paylaşımı! Kızının benzerliği...

hizmetli

Administrator
Yönetici
65ab8b3e68728a72981ee76d.jpg

Selda Bağcan'ın, bir konser öncesi prova videosu ve fotoğrafları çok konuşulmuştu. Kısa sürede yayılan görüntüler ile usta sanatçı, sosyal medyada trend'ler arasına girmişti.

"NE VAR BUNDA BU KADAR ŞAŞIRACAK!"

Ünlü müzisyenin konser provasında tercih ettiği kombine yorum yağmıştı. Selda Bağcan, bir takipçisine "Ne var bu kadar şaşıracak!" yantını vermişti.
65ab8b7d68728a72981ee772.jpg

KRALİÇE ELIZABETH'E BENZETİLDİ

Öte yandan Selda Bağcan'ın tarzı, Kraliçe Elizabeth'e benzetilmiş, "İngilizlerin kraliçesi Elizabeth, Türklerin kraliçesi Selda Bağcan" yorumu yapılmıştı.
65ab8b8568728a72981ee774.jpg

Selda Bağcan'a dolandırıcılık şoku! 'Ödüm patladı, çok korktum'

KIZI ZENİA'YI SELDA BAĞCAN'A BENZETTİ

2017 yılında Serap Korkmaz ile nikâh masasına oturan, ailesiyle yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Çağan Atakan Arslan, son paylaşımıyla gündem oldu.
65ab8b9168728a72981ee776.jpg

"KEŞKE SESİ DE BENZESE"

Avatar lakaplı iki çocuk babası sporcu, Mart 2023'te dünyaya gelen kızı Zenia'yı, usta sanatçı Selda Bağcan'a benzettiği bir videoyu Instagram hesabından yayınladı.

Survivor Atakan, "Bu benzerlik şaka mı? Gülüşü beni benden alıyor. Usta sanatçı Selda Bağcan'a, Selda Hanım'dan daha çok benziyor. Yıllarca eşsiz sesiyle kilometrelerce koştuk. Keşke sesi de benzese. Siz ne düşünüyorsunuz?" mesajını yazdı.
65ab8b9d68728a72981ee778.jpg

"TARZ DESEN O DA AYNI"

Atakan Arslan'ın Takipçileri; "Torunu olsa bu kadar benzerdi", "Tarz desen o da aynı", "Yan yana gelmeleri lazım artık", "Selda Bagcan yeniden doğdu" ve "Geleceğin starı" şeklinde yorumlar yapıldı.
65ab8bab68728a72981ee77a.jpg

Emel Müftüoğlu paylaştı, Selda Bağcan tanınmayacak hale geldi!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler