Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Survivor Nefie Karatay'dan Fanis itirafı! 'Ben bu çocuğa tutuldum'

hizmetli

Administrator
Yönetici
667aa9c9ac47e4fb8308b228.jpg

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Survivor All Star 2024 yarışmasının finalisti Nefise Karatay, modacı Pınar Kerimoğlu'nun YouTube kanalına konuk oldu. Ogeday Girişken'e kaybeden eski şampiyon, canlı yayınlanan final akşamına dair konuştu.

"DÜŞENİN DOSTU OLMUYORMUŞ"

Alıntı Metni

667aa98cac47e4fb8308b222.jpg

Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı nişanlandı! Mutlu anlarını sevenleriyle paylaştı

"AŞKIMI HAYKIRA HAYKIRA YUNANİSTAN'A GİDECEĞİM"

Survivor Yunanistan yarışmacısı Fanis’e programda adeta aşkını ilan eden Nefise, son gelişmeleri anlattı. Fanis'e duygularını bir kez daha vurgulayan Nefise, "Aileye girdim ben artık. Annesi ve kardeşi beni çağırıyor, Yunanistan’a gideceğim. Fanis'in yarışmadaki başka bir kişiyle aşk haberleri çıktı, onu da sordum. 'Yarışmada olduğu için kamera karşısında bunları söyleyemiyorum ama hayatımda kimse yok. Lütfen Yunanistan’da görüşelim' dedi. Finale gidemiyorum ama aşkımı haykıra haykıra Yunanistan’a gideceğim. Ben bu çocuğa tutuldum, büyülenmiş gibiyim" dedi.
667aa994ac47e4fb8308b224.jpg

"EŞCİNSEL DEĞİLİM"

Yarışmada yakın arkadaş olan Berna ve Nefise hakkında sosyal medyada "Aşk mı yaşıyorlar?" sorusu gündeme gelmiş, fan hesapları tarafından ikili için klipler bile hazırlamıştı.
667aa99cac47e4fb8308b226.jpg

Smz konusu iddianın hatırlatılması üzerine Survivor Nefise, "Benim cinsel yönelimim kesinlikle bir erkek ile olan ilişki. Klipleri gördükçe ben de çok şaşırdım. Kesinlikle şunu söyleyebilirim; eşcinsel değilim" açıklamasını yaptı.

Survivor Nagihan Karadere: SMS olsaydı finale çıkardım!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler