Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Survivor Nefise aşkını ilan etmişti! Yunan yarışmacı Fanis'in gönlü başkasındaymış

hizmetli

Administrator
Yönetici
667522e9ad7a3be2dfb8dd74.jpg

Geçtiğimiz haftalarda canlı yayında finali gerçekleşen Survivor All Star'da ikincilik unvanını alan Nefise Karatay, Yunan takımının gözde yarışmacılarından Fanis'e ilan-ı aşk etmişti.

"BAYILDIM ÇOCUĞA..."

Nefise, Fanis hakkında konuşurken kendinden geçti. Başarılı isim şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

milliyet.jpg

"NET TAMAMIZ"

Survivor Nefise, konuşmasının sonunda ise: 'Bana bir hafta versinler Fanis ile ben net tamamız diyorum' demişti. Nefise'nin bu sözleri Yunan kanalında yayınlanmıştı.

milliyet.jpg

Nefise, Survivor Yunanistan yarışmacısına aşkını ilan etti! 'Beni kendine çok çekiyor'

GİZLİ AŞKI ORTAYA ÇIKTI

Fanis'in Nefise'ye "Hayatımda kimse yok" demesine rağmen Xrysa Xatzigeorgiou ile samimi görüntüleri sosyal medyayı salladı.

6675225cad7a3be2dfb8dd71.jpg

TAKİPTEN ÇIKTI

Nefise bu görüntüler sonrası "Eyvallah" yazan bir paylaşım yaptı ve sosyal medya hesaplarından Fanis'i takip etmeyi bıraktı.

667520aead7a3be2dfb8dd62.jpg

Nefise'nin ilanı aşk ettiği Yunan Survivor yarışmacısı Fanis Boletsis kimdir? Fanis Boletsis hakkında merak edilenler...

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler