Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Survivor Pınar Saka: Kalbim de, aklım da hâlâ Dominik'te!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66599da8a767753401c2d2be.jpg

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu Survivor'dan 2,5 ay önce elenen Pınar Saka, önceki gün Metropol İstanbul'da objektiflere yansıdı. İlk olarak Survivor 2017 kadrosunda ünlüler takımında boy gösteren 38 yaşındaki eski milli atlet, alışveriş turu sonrası kahve molası verdi.

GÖNLÜNDEKİ ŞAMPİYON NEFİSE

Pınar Saka, her şeyin yolunda olduğunu belirterek, All Star sezonunda gönlündeki şampiyonun Nefise (Karatay) olduğunu söyledi.
66599d9fa767753401c2d2bc.jpg

Survivor Sema, diskalifiyesine sebep olan Pınar'ın elenmesini halayla kutladı!

"NAGİHAN AMELİYAT OLDU"

Yakın arkadaşı Nagihan Karadere'nin sağlık durumu hakkında açıklama yapan Saka, "Nagihan, Survivor'dan elendikten sonra ameliyat oldu. Şimdi ona geçmiş olsun ziyaretine gidiyorum. Onu çok özlemiştim, sonunda kavuştuk" dedi.
66599f10a767753401c2d2cb.jpg

"GERÇEK HAYATA YAVAŞ YAVAŞ ALIŞTIM"

Büyük final öncesi bireysel mücadele heyecanı yaşanan Survivor'ın ardından gerçek hayata yavaş yavaş alıştığını açıklayan Saka, "Artık alışıyorum ama kalbim de aklım da hâlâ Dominik'te" ifadelerini kullandı.
66599dd7a767753401c2d2c2.jpg

OLAY KAVGA!

Geçtiğimiz şubat ayında ada konseyi sonrası Sema Aydemir ile Pınar Saka arasında kavga çıkmıştı. Sinirlerine hakim olamayıp takım arkadaşına fiziksel temasta bulunan Sema, yarışmadan diskalifiye olmuştu.
66599db7a767753401c2d2c0.jpg

Sema Aydemir diskalifiye olmuştu! Pınar Saka'nın ailesinden açıklama

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler