Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber SURVİVOR SON DAKİKA HABERLERİ: Survivor son bölümde neler oldu? Nagihan ile Yunuz Emre arasında ne

hizmetli

Administrator
Yönetici
65d5082c530cb6da5d81cde6.jpg

MUSA CAN ÇAYAN- Survivor All Star'da önceki bölümlerde birinci eleme adayı Hakan Hatipoğlu, ikinci eleme adayı Mustafa Kemal, Üçüncü eleme adayı Bozok olmuştu. Mustafa Kemal aday olduktan sonra başlayan Kırmızı takımdaki gerginlik devam ediyor. Mustafa Kemal ile Yunus Emre'nin tartışmasına Nagihan da katılınca ortalık karıştı. Nagihan ve Yunus Emre birbirlerine sert sözler söyledi. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

65d507d7530cb6da5d81cddc.jpg

SERCAN YILRIDIM KENDİNİ İFADE ETTİ

Sercan Yıldırım, Mustafa Kemal ile yaşadığı tartışmayı anlattı. Yıldırım şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65d507e2530cb6da5d81cdde.jpg

MUSTAFA KEMAL YAŞADIKLARINI ANLATTI

Mustafa Kemal, "İkinci hafta oldu yine ne yaptık, ne ettik, takımı sırtladık biz yazıldık. Bu arkadaşların tabi saçma sapan bahaneleri var. Dün de konseyde dile getirdiler. Yani bahaneleri artık öyle oldu ki, biz Mustafa'yı neden yazdık; Mustafa işte nefes aldı, Mustafa su içti, yürüdü o yüzden yazdık gibi böyle komik bahaneler" ifadelerini kullandı.

'Senden Önce'de Sahra ile Merve arasında kirli anlaşma! Hakan neye uğradığını şaşırdı

65d507eb530cb6da5d81cde0.jpg

'BU SÖZ ÇOK YANLIŞ'

Hilmi Cem, "Sercan gerçekten o kadar akıllı birisi ki Mustafa Kemal'in oyunda psikolojisiyle oynadı. Sayısını da aldı, geldi. Ondan sonra yavaş yavaş yüklenmeye başladı. En sonunda da çıldırttı zaten çocuğu çünkü hiç bu stres kontrolünü kontrol edemiyor Mustafa Kemal. Takıma karşı bir tripli ama bu söz çok yanlış, 'Siz beni yazdınız ben yarın çıkacağım kendi hakkımda dağlara taşlara atacağım kelimesi çok yanlış. Yapmaması lazım." dedi.

65d507f5530cb6da5d81cde2.jpg

'BENİM İÇİN KABUSA DÖNÜŞMEYE BAŞLADI'

Yunus Emre, Mustafa Kemal ile yaşadığı 'Ne bakıyorsun' tartışmasını anlattı. Yunus Emre şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65d50804530cb6da5d81cde4.jpg

NAGİHAN İLE YUNUS EMRE ARASINDA GERGİNLİK

Nagihan, "İnanılmaz derecede rahatsız edici bir bakışla böyle süzülerek kendisi 50 metre gitse bile kafa hiç gitmiyor. Böyle ateş eder gibi bir bakışı var. Ben bile rahatsız oluyorum, Mustafa Kemal nasıl rahatsız olmasın. Olay çıkarmak için yer arıyor." dedi. Nagihan ile Yunus Emre adada konuşurken ikili arasında 'huzuru kaçırma' kavgası çıktı. İkili birbirini yarışmacıları tahrik ettiğini söyleyerek adanın huzurunu kaçırmakla suçladı. Nagihan, Yunus Emre'ye yedek olarak geldiğini memnun değilse eski takımına dönmesini söyledi.

65d516bf530cb6da5d81ce99.jpg

RONALDİNHO SURVİVOR'A GELİYOR

Acun Ilıcalı gelmiş geçmiş en futbolculardan birisi olan, bir çok kişiye futbolu sevdiren Ronaldinho'nun Survivor All Star'a konuk olacağını açıkladı.

65d51743530cb6da5d81cea2.jpg

4.ELEME ADAYI

Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununun kazananı Kırmızı takım oldu. Mavi takımdan konseyde en fazla Dora'nın ismi çıktı. Dora dördüncü eleme adayı oldu.

Metin Yıldız: Eşim traktör lastiğine aşerdi!