Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Suya ve güneşe aşık bir deniz kızı

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c66a1137446c2415404911.jpg

‘Üç Kız Kardeş’ dizisinde canlandırdığı Türkan karakteriyle gönüllerde taht kuran Özgü Kaya, ‘Güzel Aşklar Diyarı’nda Deniz rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Kanal D’de ekrana gelecek projenin çekimlerine devam eden oyuncu, L’Officiel Türkiye Dergisi’ne konuştu. Önemli olanın varmak değil, yolculuğun kendisi olduğunun altını çizen Kaya, “Burası kocaman bir okyanus, ben de kendimi suya ve güneşe aşık bir deniz kızı gibi hissediyorum. Her gün daha çok öğrenmek, daha çok yüzmektir aslında keyif veren” açıklamasını yaptı.

Oyuncu; dürüstlük, empati, özgürlük ve yaratıcılık gibi kavramların kendisine rehber olduğunu anlatarak, “Hayatta ne istediğimi daha iyi anladıkça bu değerler kararlarımı ve davranışlarımı yönlendiren temel taşlar haline geldi. Oyunculuk, empati yeteneğimi artırırken gözlem gücümü de keskinleştiriyor” dedi. Kaya, çekimlerden kalan zamanda kendisine keşif alanları yarattığını belirterek, “Kitap okuyarak, film izleyerek, podcast dinleyerek düşünsel dünyamı genişletiyorum. Bu ara kendimle olan meditatif sürecimle daha haşır neşirim” diye konuştu.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler