Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Tanem Sivar: Anne doğurduklarının aynısını doğurdum

hizmetli

Administrator
Yönetici
633d913d86b2472e745ce6ce.jpg

2015 yılında Edhem Dirvana ile nikâh masasına oturan, bu evlilikten Süleyman ve Kemal adında iki çocuğu dünyaya gelen Tanem Sivar, annesi Ayşegül Özbudun'un yeni yaşı için 180 binden fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından dikkat çeken paylaşımlara imza attı.
633d917b86b2472e745ce6d9.jpg

"İYİ Kİ SEN DOĞURDUN"

Annesinin gençlik yıllarına ait karelere de yer veren ünlü sunucu; "Anne iyi ki doğdun", "Ve iyi ki sen doğurdun. Seni seviyorum", "Anne ben de senin doğurduklarının aynısını doğurdum" mesajını yazdı.
633d919486b2472e745ce6e1.jpg

"ANNEM UYKUSUZLUĞUNU ANLIYORUM"

Bir diğer paylaşımında ise takipçilerini yıllar öncesine götüren Tanem Sivar, "Anne şu uykusuzluğunu anlıyorum, görüyorum ama 'değdi' diyebilir miyiz?" notunu düştü.
633d916d86b2472e745ce6d3.jpg

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler