Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Tatilden vazgeçmeyenlerin tercihi çadır oldu! 'Doğayla iç içe ve ekonomik'

• Konbuyu başlatan Milliyet
  • Başlangıç tarihi
M

Milliyet

Guest
62dc0f9186b245103c9fbd34.jpg

Muğla’nın Marmaris ilçesindeki Hisarönü Mahallesi'nde deniz kenarında kurulan özel çadır ve karavan alanında tatil yapanlar gündüz deniz ve güneşin tadını çıkarırken, akşamları da işletmelerin aktivite alanlarında eğleniyor. Kamp alanının işletmecisi Selma Evcan, şunları söyledi:

Alıntı Metni

'Hem ekonomik hem doğa ile iç içe'

İstanbul’dan çadır kampı için grup olarak geldiklerini söyleyen Mustafa Çalışkan, "Çadır kampı sadece ülkemizde değil tüm dünyada çok popülerleşti. Oteller bizlere göre pahalı ama pahalılığın da ötesinde biz burada doğa ile iç içeyiz. Çadırımızı açar açmaz denizi, ağaçları görüyoruz, kuş sesleri ile uyanıyoruz" dedi.

62dc0fc586b245103c9fbd3c.jpg

Yaz tatilinde çadır kampı için Ankara’dan gelen Şerife Nur Toker, "Bence çadırda yaşamak son derece konforlu, ben çok sevdim. Sabah çadırı açıp denizi görünce insanın içi huzurla doluyor. Duş, tuvalet sorunları olmuyor. Zaten tesis onu gayet konforlu şekilde ayarlamış" diye konuştu.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler