Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Tayfun Duygulu: Bana 'Yerli Elvis Presley' diyorlardı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b3a364530cb6da5d814bfa.jpg

54 yaşındaki ünlü popçu Tayfun Duygulu, 2020'de dünyaevine girdiği mimar eşi Bella Duygulu ile Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. 31 yıl önce giydiği deri montuyla konuşulan şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65b39f20530cb6da5d814bdf.jpg

"AŞK İNSANI BESLEYEN EN GÜZEL ŞEY"

Yıllar geçmesine rağmen halen aynı görünen Duygulu, "Aşk ve sevgi her şey. İmajımı yapan, kuaförüm, aşçım ve gerekirse doktorum. Aşk insanı besleyen en güzel şey. Genç kalmamın sırrı" diyerek, eşini gösterdi.

65b3a01d530cb6da5d814bec.jpg

Son dönemde erkek sanatçıların estetik yaptırmalarıyla ilgili konuşan şarkıcı, "Bende yok. Popüler olduktan sonra herhalde üzerine gidiliyor. İnsanlar da arkadaşlarını kıramayıp yaptırıyor herhalde... Ben daha tercih etmedim. İhtiyacı olanlar kendini iyi hissediyorlarsa yaptırsınlar. Güzel olanlar da var. Abartıya kaçanlar da var. Etrafınızdaki insanların, sizi beğenmesini istiyorsunuz. Bakımlı, şık ve genç kalmak güzel bir şey" dedi.

65b39fcd530cb6da5d814be7.jpg

"BİRÇOK ŞARKICIDA STİLİMİ GÖRÜYORUM"

O dönem deri firmalarından teklifler aldığını belirten ünlü isim, "Birçok şarkıcı arkadaşta stilimi görüyorum. Ben ön ayak oldum. Dünyada var olan bir stil. Motosiklet kullananlar giyiyordu. Devamı gelseydi güzel bir marka olurdu. Çok isterdim. Özel bir marka tasarımı yapmadım. Gözlük tasarımı yaptım" şeklinde konuştu.

65b3a079530cb6da5d814bee.jpg

14 Şubat Sevgililer Günü için konuşan Duygulu, "En sevdiğim günlerden biri... Her seferinde aşkım depreşiyor. Lakaplarım 'Yerli Elvis', 'Genç Kızların Sevgilisi ve son olarak ise 'Romantik Prens'ti... Romantik prens olarak, prensesimi buldum. Yaş genç, krallığımı ilan etmedim" diyerek, espri yaptı.

65b3a0c9530cb6da5d814bf0.jpg

"HEDİYENİN BÜYÜĞÜ VE KÜÇÜĞÜ OLMAZ"

Tayfun Duygulu, "Pahalı hediye alınmadığı için ayrılan sevgililer oluyor. Siz ne düşünüyorsunuz?" sorusu karşısında ise şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni
Tayfun Duygulu'nun evlilik pişmanlığı! 'Hata yaptım'
Tayfun Duygulu'nun eşi Bella Duygulu: Bu sene çocuk düşünüyoruz!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler