Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Tayfun Duygulu'nun en büyük pişmanlığı! 'Birdenbire ortadan kayboldum'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c8484a70687e0899cbde92.jpg

90’lı yılların efsane ismi Tayfun Duygulu (55), Armağan Çağlayan’ın YouTube'da yayınlanan 'Şimdiki Aklım Olsaydı' programına konuk oldu.

Kariyerinin en büyük pişmanlığını itiraf eden ünlü sanatçı, samimi açıklamalar yaptı.

66c8452770687e0899cbde6b.jpg

"65 BİN KİŞİYİ KONSERE TOPLARDIM"

Alıntı Metni

66c8474770687e0899cbde7f.jpg

Duygulu, müziğe kattığı büyük katkılara rağmen, besteci, söz yazarı ve aranjör olarak tanınmamasının da hayatının en büyük pişmanlıklarından biri olarak nitelendirdi.

66c8478a70687e0899cbde89.jpg

"KOLUMDAKİ ALTIN BİLEZİKLERE FAZLA GÜVENDİM"

Şarkıcı, "Sevdiğim arkadaşlar için sayısız eser verdim, ama reklam konusunda eksik kaldım sanırım. En önemli kısmı atladım. Belki de kolumdaki altın bileziklere fazla güvendim" şeklinde konuştu.

Tayfun Duygulu ile Bella Duygulu yürüyen merdivenlerde aşka geldi!
Tayfun Duygulu'dan eşine övgüler: 'Çuval giy' dese giyerim!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler