Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber ‘Tercih fiziksel özellik olmamalı’

hizmetli

Administrator
Yönetici
6685aee4a4458c3fcd07d5c0.jpg

Demet Akbağ, sektörde kadın hikâyelerinin artması gerektiğini söyledi. Re Touch Mag dergisine kapak olan sanatçı, “Tüm dünyadaki meslektaşlarım gibi ilk sırada ‘daha çok kadın hikâyesi, daha çok kadının ana karakter olduğu hikâye’ üretilmesini istiyorum. Ve bir oyuncuya rol teslim edilirken, en önemli kriterin fiziksel özellikleri olmamasını tercih ederim” açıklamasını yaptı.

Ali Çika (24) adında oğlu olan Akbağ, “Anne-oğul olarak ilişkiniz nasıl?” sorusuna, “Çok eğleniriz. Film izlerken yorumları beni hem güldürür hem de tespitlerini hep doğru bulurum. Şimdi eğitimi nedeniyle ayrı ülkelerdeyiz ama sürekli konuşuyoruz. Mesajlarındaki mizahıyla da beni güldürür. Birbirimize güveniriz ve destek oluruz. Onun fikirleri benim için önemlidir” yanıtını verdi.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler