Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Tim Roth'un oğlu Cormac Roth, 25 yaşında hayatını kaybetti!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6360dfb786b24465a46dbb16.jpg

Milliyet.com.tr
'Rezervuar Köpekleri', 'Ucuz Roman' ve 'Nefret Dolu' gibi yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Tim Roth'un müzisyen oğlu Cormac Roth'un, germ hücresi tümörü (erkeklerde testis anseri olarak bilinir) sebebiyle 16 Ekim'de 25 yaşındayken yaşama veda ettiği duyuruldu.

DailyMail'de yer alan habere göre; Cormac'ın ailesi tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Alıntı Metni

6360dc9886b24465a46dbaf3.jpg

"HAYAT KISA"

Cormac'ın takipçilerinin çoğu, ünlü ismin bu yıl Ağustos ayında paylaştığı en son Instagram gönderisine yorum yaparak başsağlığı dileklerini iletti. Cormac Roth, söz konusu paylaşımda takipçilerine desteklerinden dolayı teşekkür ederek, şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni
'Karanlıklar Prensi'nin evlat acısı!

"HEPİNİZİ SEVİYORUM"

Los Angeles'ta yaşayan müzisyen, kanser teşhisini ilk olarak bu yıl Nisan ayında bir Instagram gönderisinde açıklayarak, bir kulağında işitme duyusunu kaybettiğini ve çok fazla kilo verdiğini söylemişti. Ünlü isim, paylaşımında; "21 Kasım'da üçüncü evre germ hücresi kanseri teşhisi aldım. O zamandan beri her gün yüksek doz kemoterapi, ilaç, organ nakli, kan nakli, ameliyatlar ve elimdeki her şeyle savaşıyorum. Buna Koryokarsinom deniyor ve ne yaparsam yapayım benden birçok adım önde kalmayı başarıyor" demiş ve sözlerine şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni

6360def786b24465a46dbb0c.jpg

EN KÜÇÜK OĞLUYDU

Vermont'taki Bennington Koleji'nden mezun olan Roth'un müziğe olan tutkusu, çocukken başlamıştı. Ailesinin kariyerinin 'daha yeni gelişmeye başladığını' söylediği gitarist, besteci ve yapımcı olmuştu. 1996 yılında dünyaya gelen ve Michael Cormac Roth adı verilen şarkıcı, ünlü aktör Tim Roth'un üç oğlunun en küçüğüydü.

24 yaşındaki oğlu hayatını kaybetti

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler