Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Tokat savunması! ‘Kumpas ve şantajla karşı karşıyayım’

hizmetli

Administrator
Yönetici
6679f3aabc17d6055d0c4e66.jpg

Ayhan Sicimoğlu, işten kovduğu personeli Samet İşitmezoğlu’na tokat attı. Gencin çektiği görüntülerde, sanatçının “Çalışana para verilir” demesi dikkat çekti. O anlar sosyal medyada gündem olurken, iki taraf da kendini savundu. İşitmezoğlu, “Beni 33 bin liraya gemici olarak işe aldı ama kameramanlık yaptırıyordu. Beni dinlemeyip, teknenin altını vurdu ve sonra beni suçladı. Botla ben denize düştük. Açık denizde ben çabalarken, o botunu düşünüyordu. Bana, ‘Videoyu silersen sana 33 bin lira para gönderirim’ dedi. Videoları yayınlarsam benden 300 bin lira talep edeceklerine dair avukatıyla sözleşme hazırladı. Ben de kabul etmedim” dedi.

Videonun montaj olduğunu savunan Sicimoğlu ise, şantaja maruz kaldığını belirtti. Sanatçı, “Videolar montaj ve eksiktir. Bana hakaret edilmiş ve iterek kafa ile vurmaya yeltelenilmiştir. Video planlanarak çekilmiştir. Bana yapılan fiziki saldırı kısmı yoktur veya çekilmemiştir. 73 yaşındayım, fiili tecavüz karşısında kendimi savunmam gerekti o kadar. Hemen akabinde polise şikayette bulundum. Bu şahıstan ve olayın aslını bilmeden, görmeden bu işe müdahil olan üçüncü şahıslardan hukuki yollardan hesap sorulacaktır. Şantaja maruz kaldım, aracılar vasıtasıyla büyük paralar istendi ve boyun eğmedim. Olay bundan ibarettir” diye konuştu.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler