Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Tuba Büyüküstün'den 'Engin Akyürek ile aşk yaşıyor' iddiasına yanıt

hizmetli

Administrator
Yönetici
6387324386b24714248cd5f6.jpg

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in Paris’te ortaya çıkan ve ikilinin aşk yaşadığı dedikodularını beraberinde getiren görüntüleri, Beyaz TV'de ekranlara gelen 'Söylemezsem Olmaz' programında konuşulmuştu. Yıllar önce de aşk yaşadıkları iddia edilen ünlü isimlerin, Paris tatilinde arkadaş grubundan ayrı bir şekilde yürümesinin kafaları karıştırdığı belirtilmişti.

"İKİSİNİ ÇOK YAKIŞTIRIYORUM"

Seren Serengil "Bunlar önceden aynı dizide oynarken, Tuba'nın kendi sahnesi olmadığı halde, Engin’in sahnesine gittiğini duymuştum. Sanki o dönem aralarında bir şey oldu ama devam etmedi gibi. Engin çok sakin bir şekilde yaşayan biri. Enteresan kadınlar da hayatına girdi. Tuba ile Engin’i çok yakıştırırım. Tuba dediğim dedik bir kız. Engin de sıkılgan bir çocuk. Gittiği yere kadar gitsin. Yarım kalan her aşk tamamlanır, tamamlanmazsa olmaz. Bu ilişki bence bu sefer olabilir. İkisini de çok seviyorum, yakıştırıyorum ben onları. Aşk yaşamak saklanacak bir şey değil, ne güzel" yorumunda bulunmuştu.
6387331d86b24714248cd600.jpg

"ADAM BANDANAMI TAKIYORSA BİR ŞEY ARARIM"

Bircan Bali, "Benim bandanamı bir adam bileğine takıyorsa orada bir şey ararım. Engin her şeyi gizli saklı yaşıyor. O dönem dedikodu çıktı hatta bence bir şeyler de yaşandı. Sonrasında Paris'te tekrar bir güncelleme gelmiş olabilir mi? Bu işi patlatan da Tuba'nın yakın arkadaşının paylaşımı" demişti.

Tuba Büyüküstün'den 'Murat Boz' sorusuna yanıt!

"EVET ÇOK GÜZEL BİR AŞK HİKAYESİYDİ"

Basına yansıyan aşk haberlerinin ardından ilk açıklama Tuba Büyüküstün'den geldi. Instagram hesabından hakkındaki aşk iddiasını yalanlayan Tuba Büyüküstün şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

6387334886b24714248cd60d.jpg

Tuba Büyüküstün'den merak uyandıran paylaşım

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler