Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Tuba Büyüküstün'ün denizde mısır keyfi! Fit fiziğiyle yıllara meydan okuyor

hizmetli

Administrator
Yönetici
66a8ce5370687e0899cb64ea.jpg

Tuba Büyüküstün ve Seda Bakan'ın birlikte rol aldıkları dizinin galası gündem olmuştu.

Seda Bakan'ın "herkes birbirini az da olsa eskiden tanıyordu, ama gerçek anlamda tanışınca..." sözleri Büyüküstün tarafından "az da olsa tanımıyordu, ben seni tanımıyordum, Boncuk'u tanımıyordum, Sen de Boncuk'u tanımıyordun, beni tanımıyordun." şeklinde bölmüştü. Büyüküstün'ün bu tavrı dikkat çekerken "Seda, sus tamam, sus artık" demesi kameralara yansımıştı.

milliyet.jpg

Gala bittikten sonra kendini Bodrum'a atan oyuncu Tuba Büyüküstün önceki gün Ortakent'de bir beach'te görüntülendi.

66a8d99d70687e0899cb6571.jpg

Tuba Büyüküstün sezonu açtı! Herkesi kendine hayran bıraktı

TATİL DEVAM EDİYOR

Oyuncu, aralarında Esra Akkaya'nın da olduğu arkadaş grubu ile tatilin tadını çıkardı.

66a8d9db70687e0899cb6573.jpg

Önce güneşlenen daha sonra kısa süreli denize girip çıkan ünlü isim fit haliyle dikkat çekti. Büyüküstün denizde mısır yiyerek tebessüm ettirdi.

66a8d9ec70687e0899cb6575.jpg

Tuba Büyüküstün'den çok konuşulan görüntüler sonrası 'Seda Bakan'lı paylaşım!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler