Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Tuğba Melis Türk'ten 'Survivor' açıklaması!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b61a79763f277308da14de.jpg

Best Model of Turkey 2011 yarışmasında birinci olan Tuğba Melis Türk, "Kışın bir dönem işi yaptım. İlk kez dönem projesi yaptım, zordu. Sabah 05.00'da kalkıyordum. Bilmediğim kelimelere bakıyordum. Kostümleri ağırdı" dedi.

Ünlü oyuncu, yeni projeler hakkında, "Sinema ve dizi projelerini okuyorum. Bana farklı gelen bir rolde olmak isterim" şeklinde konuştu.
66b61a81763f277308da14e0.jpg

Tuğba Melis Türk: Sakın yanlış bir şey yazmayın!

"HERKES FİYATLARDAN BAHSEDİYOR"

Yaz tatilinden bahseden tescilli güzel, "Önce Mısır'a, sonrasında Fethiye ve Datça'ya gittim. Herkes fiyatlardan bahsediyor. Datça'da fiyatlar makuldü. Esnaf için de zor durum. Genel olarak bakıldığında herkes mağdur" açıklamasını yaptı.
66b61a89763f277308da14e2.jpg

"İKİ HAFTADA DOKUZ KİLO VERDİM"

2020 yılında Survivor'a katılan Tuğba Melis Türk, "Yemek yemeyi çok seven biri olarak zorlandım. Dayanmak zor. 'Yemek veriliyor' diye polemikler çıktı. Yaşadım, yemek verilmiyor. İki haftada dokuz kilo verdim" ifadelerini kullandı.
66b61a92763f277308da14e4.jpg

Survivor Nagihan evleniyor! 'Kiraz sapından yapılmış yüzükle teklif aldım'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler