Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Tuğba Özay: Ludovic Fattizzo ile flört dönemi gibi bir evliliğim vardı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
668e57d18c1d7f4a1b08b50d.jpg

Ünlü manken ve şarkıcı Tuğba Özay, önceki akşam Akmerkez'de objektiflere takıldı. 46 yaşındaki Özay, ayaküstü gazetecilerle konuşmayı da ihmal etmedi.

Ayağındaki yaralar dikkat çeken ünlü isim, "Arkadaşlar ağaç budarken bir bitki yaktı her yerimi. Her yerim yara oldu. Bol bol kantaron sürüyorum" açıklamasında bulundu.

668e560d8c1d7f4a1b08b4f0.jpg

"HAKKARİ, TÜRKİYE'NİN İSVİÇRESİ"

Hakkari'ye gittiğini söyleyen manken, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

668e562f8c1d7f4a1b08b4f3.jpg

"İNSANLAR ESKİ KONULARI PİŞİRİP ÖNÜME KOYUYORLAR"

2009'da İtalyan iş insanı Ludovic Fattizzo ile evlenen ve 2019'da 10 yıllık eşinden anlaşmalı olarak boşanan manken, aşk hayatıyla ilgili konuşarak; "Hala bekar olduğum için insanlar eski konuları pişirip önüme koyuyorlar. Evliliğimde her şey çok güzeldi ama sonrasında ilk 5 yıl flört gibi bir evlilik, son 5 yılı da ayrılık üzerine geçen bir evlilikti" dedi.

668e56798c1d7f4a1b08b4f8.jpg

"ARTIK HERKES KENDİ HAYATINDA"

"Herkes artık kendi hayatında. O da evlenmedi ama bir çocuğu oldu. Çok mutlu olsun. Önemli olan ayrılıklar sonrasında da insanların birbirleri hakkında iyi konuşabilmesi" şeklinde konuşan Özay, sözlerine şöyle devam etti:

Alıntı Metni
Tuğba Özay: Şimdiki aklım olsa evliliğimi kurtarırdım!
Tuğba Özay: Bu güzelliğimle çok daha farklı yerlerde olmam gerekirdi!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler