Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Tuğba Özerk ile Gökmen Tanaçar boşanıyor

hizmetli

Administrator
Yönetici
632d78f886b2442ee477f8a8.jpg

Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk, 1.5 yıldır beraber olduğu Gökmen Tanaçar ile 30 Haziran 2021'de aile arasında gerçekleşen sade nikah töreniyle dünyaevine girdi. Şarkıcının ilk gelinliği savaroski taşlarla bezeli ve 20 kilo ağırlığındaydı. Özerk, nikah sonrası eğlencesine parti elbiseyle devam etti. Tuğba Özerk'in nikah şahidi menajeri Kemal Arslan olurken, Gökmen Tanaçar’ın şahitliğini ise iş insanı Cemal Şen yaptı.

"BİR DE ÇOCUĞUMUZ OLURSA..."

Ünlü popçu, "Her şey hayal ettiğim gibi gerçekleşiyor. Allah herkese bu mutluluğu yaşatır inşallah. Bir de çocuğumuz olursa daha ne isterim Allah'tan" dedi.

Anne olmak çok istediğini belirten 41 yaşındaki şarkıcı, "Gökmen de, ben de çok istiyoruz. Kim çocuk istemez ki" ifadelerini kullandı. Eşinin sözlerini destekleyen Gökmen Tannaçar ise "Tuğba gibi güzel, iyi kalpli bir kız çocuğumun olmasını çok isterim" şeklinde konuştu.
632d7bf686b2442ee477f8bc.jpg

"BİR HAYALİMİZ VAR"

Düğün hediyesi olarak eşinin kendisine bir çiftlik hediye ettiği dedikodularını doğrulayan Özerk, "Bir hayalimiz var; ilerleyen yıllarda taşınıp, çiftlik hayatı sürmek. Umarım gerçekleştiririz" dedi.

"BİR GECE CESARETİMİ TOPLADIM, MESAJ ATTIM"

Tuğba Özerk geçtiğimiz aylarda objektiflere takılmıştı. Popçu, "İnşallah bir kız çocuğumuz olur" ifadelerini kullanmıştı.
Özerk ile tanışmalarının eskiye dayandığını söyleyen Gökmen Tanaçar, "Bir gece cesaretimi topladım mesaj attım. Sevgili olduk ve evleniyoruz" açıklamasında bulunmuştu.
632d7e6386b2442ee477f8df.jpg

Tuğba Özerk, evliliğini bitirme kararı aldı. Özerk, 2. Sayfa'ya açıklama yaparak şunları söyledi:

Alıntı Metni

632d7bb986b2442ee477f8b7.jpg

Tuğba Özerk yorgunluğunu Atina'da attı
Tuğba Özerk: Pop müziği rezil ettiler!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler