Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Tuğba Yurt: Sanattan kazandığımı yine sanata harcıyorum

hizmetli

Administrator
Yönetici
634fd4f286b2471da4c98ba9.jpg

Harbiye konserinden dolayı ayrı bir heyecan yaşadığını dile getiren Tuğba Yurt, "Bu konserin hazırlığı bende bir hafta öncesinden başlıyor. Her sanatçı için ayrı bir öneme sahiptir Harbiye Açıkhava" açıklamasını yaptı.

"GELİRİN KADAR GİDERİN DE OLUYOR"

Yaz ayları boyunca konserden konsere koşan şarkıcı, "Kazancınızı nasıl değerlendiriyorsunuz? sorusuna, "Sanattan kazandığımı yine sanata yatıranlardanım. İnsanlar her ne kadar büyük paralar kazanıldığını zannetse de geliri kadar gideri de oluyor insanın" yanıtını verdi.
634fd50586b2471da4c98bac.jpg

"MARKA TAKINTIM YOK"

Sahne kostümleriyle de konuşulan Tuğba Yurt, özel bir stil danışmanıyla çalıştığını belirterek, "Öyle marka takıntım yok. Kendime yakışan neyse onu giyiniyorum. Yeri gelir dünyaca ünlü bir markadan alışveriş yaparken beni görürsünüz, yeri gelir pazardan" diyerek gülümsedi.

Dolu su şişesi ve telefon fırlatmışlar!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler