Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Tuğçe Tayfur, Ferdi Tayfur'la tartışmasının perde arkasını anlattı! 'Beni harcamış gibi oldu'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66cde87afe33691c8fb7521d.jpg

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur'un geçtiğimiz aylarda babası ile sorunlar yaşadığı iddia edilmişti. Bir süredir gözlerden uzak bir hayat süren ve kızının düğününe katılmamasıyla dikkat çeken Ferdi Tayfur, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla şaşırtmıştı.

"NEDEN KAÇTIĞIMI ŞİMDİ ANLADINIZ MI?"

Usta sanatçı, Instagram sayfasından "Zamanında neden bırakıp kaçtığımı şimdi anladınız mı?" mesajını yayınlamıştı.

66cde6bffe33691c8fb75217.jpg

Tuğçe Tayfur, bu paylaşımın arkasında babasının basın danışmanı Şirin Gözalıcı'nın olduğunu düşünerek, isim vermeden Gözalıcı’yı hedef aldığı paylaşımlar yapmıştı.

Ferdi Tayfur ile Tuğçe Tayfur arasında neler oluyor? 'Neden bırakıp kaçtığımı anladınız mı?'

"O YAZIYI BEN YAZDIM"

Ancak Ferdi Tayfur, bir video mesaj yayınlayarak; söz konusu paylaşımın kendisine ait olduğunu doğrulamıştı. Ünlü isim, açıklamasında şu ifadelere yer vermişti:

Alıntı Metni

66cde72afe33691c8fb75219.jpg

"KIRGINIM"

Baba-kızın arasında neler olduğu merak edilirken, Tuğçe Tayfur'dan konuyla ilgili yeni bir açıklama geldi. Bazı sosyal medya kullanıcılarının kendisine; "Babanı üzme" gibi mesajlar yazması üzerine bir video yayınlayan Tayfur, şöyle konuştu:

Alıntı Metni

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler