Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Tuğçe Tayfur ile ayrılık iddalarına eş Muhammet Aydın'dan yanıt geldi! ''Bir ömür...''

hizmetli

Administrator
Yönetici
659e7d954d41ac7f2fd64ff5.jpg

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, yaklaşık 6 ay önce Muhammet Aydın ile nikah masasına oturmuştu. Mutlu birliktelikleri devam eden Tuğçe Tayfur, kısa süre önce de hamile olduğunu ve ikinci kez anne olmaya hazırlandığını açıklamıştı.

Daha önce ayrılacakları yönünde haberler çıkan ancak bu iddiaları yalanlayan çiftten Muhammet Aydın, boşanma söylentilerinin hâlâ devam etmesine isyan etti.

659e7c0f4d41ac7f2fd64fe3.jpg

"HERKES BİLİR BİRBİRİMİZ İÇİN NE KADAR KIYMETLİ OLDUĞUMUZU"

Tayfur'un ultrason görüntüsünü paylaşıp; "Hadi tahminler gelsin. Kız mı erkek mi? Bu hafta öğreniyoruz artık. Çok heyecanlıyım. Biliyorsunuz ki benim Efo'm var, o yüzden bi de kız olsa fena olmaz. Ama Muhammet'in de kızı var, ona da bi erkek olsa fena olmaz. Bunlar tabii ki espri. Allah sağlıkla gelmesini nasip etsin. Ama siz yine yazın tahminleri" diyerek takipçilerine seslendiği gönderisine yorum yapan aydın, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

659e7c3f4d41ac7f2fd64fe9.jpg

"KİMSEYE AÇIKLAMA YAPMAK ZORUNDA DEĞİLİZ"

Eşinin bu yorumuna kayıtsız kalamayan şarkıcı ise "Kimseye açıklama yapmak zorunda değiliz ya. Ayrıca karı-koca arasında tartışma da olur yani, biz de etten kemikten insanız. O değil de yorumlara göre bebeğimi tabii ki kız. Ama iyi olan kazansın, kız mı erkek mi? video çekmeyi sabırsızlıkla bekliyorum" diye yazdı.

659e7c804d41ac7f2fd64feb.jpg

Eşi Muhammet Aydın'ı silmişti! Tuğçe Tayfur'dan 'ayrılık' açıklaması
Tuğçe Tayfur'dan eski eşinin iddialarına yanıt! 'Kocamın parası tatlı geldi galiba'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler