Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Tülin Şahin güzellik sırlarını anlattı! ‘Formumu ona borçluyum’

hizmetli

Administrator
Yönetici
66ce4c8c37446c24154066b9.jpg

Model ve moda tasarımcısı olmasının yanı sıra televizyon ekranlarında sıklıkla karşılaştığımız Tülin Şahin, güzelliği ile birçok kişinin beğenisini topluyor.

Ünlü model, geçtiğimiz haftalarda verdiği bir röportajda güzellik ve bakım tüyolarını paylaşmıştı.

66ceaabe70687e0899cbf26f.jpg

İşte o sırlardan bazıları:

Saç Bakımı: İyon içeren fırça ile taranınca saçlar ışıl ışıl oluyor.

Kremler: Cilt ve vücut tiplerine göre kremler kullanılmalı.

Kış Makyajı: Kış aylarında derin ve yoğun renkler tercih edilmelidir.

66ceaae370687e0899cbf273.jpg

İtalya, Tülin Şahin'i konuşuyor

"MASAMDAN YEŞİLLİK EKSİK ETMİYORUM"

Düzgün fiziği ve fit haliyle dikkat çeken model, formunu beş yaşındaki kızına borçlu olduğunu söyledi. Sebze ağırlıklı beslendiğini belirten Şahin, “Her akşam yatmadan önce ılık süt içiyorum. Öğünlerimde yemek masamdan yeşillikleri eksik etmiyorum. Günde 40 dakika ip atlıyorum” dedi.

66ceab0f70687e0899cbf278.jpg

"SPOR YAPMAMA GEREK KALMIYOR"

Kızının bakıcısı olmadığını ifade eden model, “Siena’nın peşinde koşarken spor yapmama da gerek kalmıyor zaten. Formumu ona borçluyum aslında” sözleriyle gülümsetti.

66ceab2370687e0899cbf27b.jpg

Tülin Şahin mutfaktan paylaştı: Anne ben acıktım!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler