Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Türk genci Hamza'ya nikah masasında büyük şok! Sınır dışı ettiler

hizmetli

Administrator
Yönetici
65a696ff2d16abe7d9d1c790.jpg

Avusturya'da yaşayan Hamza isimli Türk, Alman nişanlısı Gundula ile nikah masasına oturdu. Nikah esnasında düğünü basan Alman polisi ise Hamza'nın kaçak olduğunu belirterek genci gözaltına aldı. Gözaltına alınan Hamza kısa sürede ülkeden sınır dışı edildi. Başkent Viyana'dan ülkeden ayrılan Hamza'nın avukatı yaşananlarla ilgili yaptığı açıklamada "Hamza salı akşamı 19.10'da Türkiye'ye gönderilecek. Oradan da askerlik şubesine gönderilmesi bekleniyor" ifadelerini kullandı.

65a696822d16abe7d9d1c789.jpg

"BUGÜN EVLENMEMİZ GEREKİYORDU"

Alman gazetesi Bild'e konuşan müstakbel gelin Gundula ise "Nikah sırasında nikah memuru bir anda masadan kalktı ve bir şey alacağını söyledi. O sırada Ed Sheeran'ın Perfect isimli şarkısı çalıyordu. Ve bir anda Federal Göçmenlik ve İltica Dairesi'nden 12 yetkili girdi" sözlerini kullandı ve ekledi:

Alıntı Metni

65a6968c2d16abe7d9d1c78b.jpg

GARSON OLARAK ÇALIŞIYORDU

Açıklamalarının devamında 17 yıldır Avusturya'da yaşadığını belirten Gundula, Hamza ile bir buçuk yıl önce işyerinde tanıştığını bildirdi. Gundula ayrıca Hamza'nın okuluna devam ettiğini ve garson olarak çalıştığını söyledi.

'Evet' demeye hazırlanan geline kelepçe şoku! En mutlu günü kabusa döndü
Ormanda yaşıyor, kimliği bile yok: Devlete göre ben var olmadım

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler