Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Türkan Şoray: Beni hayata bağlayan Yağmur’un sevgisi!

hizmetli

Administrator
Yönetici
666d90875a126249b409162a.jpg

Samsun Müzesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen Türkan Şoray söyleşisi yoğun ilgi gördü. Yeşilçam’ın efsane ismi, "Yine dünyaya gelsem yine Türkan Şoray olmak isterdim, bu bana Allah’ın bir lütfu. Bu hangi kula nasip olur? Allah’ıma binlerce şükür” dedi.

"HAYATIMIN EN BÜYÜK DÖNÜM NOKTASI YAĞMUR'UN DOĞUMU"

Eski eşi Cihan Ünal ile ilişkisinden Yağmur (39) adında bir kızı olan sanatçı, “Hayatınızın dönüm noktaları nelerdir?” sorusuna, “Bir gün once mektebe giderken bir gün sonra filmde oynamaya başlamak. Okulumu çok seven bir öğrenciydim, beni sinemaya uygun görüp, anneme teklif ediyorlar ve sinemaya başlıyorum, bu bir dönüm noktası. Evlenmem de hayatımın bir dönüm noktası. Hayatımın en dönüm noktası ise Yağmur’un doğumu, anne olmak. O kadar güzel bir şey ki" yanıtını verdi.
666d90905a126249b409162c.jpg

"SİZLER VE KIZIM İÇİN SAĞLIĞIMA DİKKAT EDİYORUM"

Alıntı Metni

666d90995a126249b409162e.jpg

Türkan Şoray'ın duygusal anları! 'Sahneden inmek istemiyorum'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler