Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Türkan Şoray'ın duygusal anları! 'Sahneden inmek istemiyorum'

hizmetli

Administrator
Yönetici
6668293abc17d6055d0c28c0.jpg

Türkan Şoray’ın rol aldığı film müziklerinden oluşan, Cemalettin Kömürcü liderliğindeki Net Sanat organizasyonuyla gerçekleşen Türkan Şoray’ın Sonsuz Senfonisi konseri, 35 kişilik senfoni orkestrasıyla sahneye taşındı.

"MUTLULUĞUMU TARİF EDECEK KELİME BULAMIYORUM"

Usta sanatçı, "Karşımda şu an sevdiklerimi görüyorum. Ne mutlu bugün burada olmak, sizlerle filmlerimi anımsamak, şarkıları birlikte dinleyecek olmak… Beni bu kadar güzel karşılamanızdan dolayı mutluluğumu tarif edecek kelime bulamıyorum" diyerek seyircileri selamladı.
66682948bc17d6055d0c28c4.jpg

"YAŞASIN SİNEMA"

Alıntı Metni

66682945bc17d6055d0c28c2.jpg

'SEVEMEDİM KARA GÖZLÜM' VE 'DERT ETME' ŞARKILARINA EŞLİK ETTİ

Konser sonrası seyircilerin yoğun isteğiyle tekrar sahneye çıkan 78 yaşındaki sanatçı 'Sevemedim Kara Gözlüm' parçasına eşlik ettiği sırada ayakta alkışlandı. "Sahneden inmek istemiyorum. Beraber bir şarkı daha söyleyelim" diyen Şoray, 'Dert Bende' şarkısını tüm konuklarla birlikte seslendirdi.
66682957bc17d6055d0c28c6.jpg

Bursa'da Yeşilçam'a saygı duruşu! 'Yılda 250 film çekilirdi'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler