Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Türkücü Ceylan'ın milyonluk tekne sefası!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66a8954d763f277308d9d982.jpg

Bir zamanların 'Küçük Ceylan'ı şarkıcı Ceylan Avcı, son zamanlarda değişimiyle ve geçirdiği estetik operasyonlarla çok konuşuluyor. Sık sık imaj değiştirmesiyle gündeme gelen şarkıcı Ceylan, geçtiğimiz aylarda katıldığı bir magazin programında estetikleriyle ilgili konuşarak şu ifadeleri kullanmıştı:

Yüzümü o kadar değiştirdim ki telefonum dahi tanımıyor. 40 senedir bu sektördeyim. Ben şarkı çıkardığımda haber olmuyorum ama imaj değiştirdiğimde haber oluyorum. Takdir edilmeyi beklemiyorum zaten.

milliyet.jpg

49 yaşındaki Ceylan, geçtiğimiz kış tekne fuarına gitmiş ve milyonluk bir teknenin içinde poz vererek: 'Bu küçük minnoşu yaza Bodrum'a götürüyorum' demişti.

Ünlü türkücü teknesini Bodrum'a götürdü. Geçirdiği estetik operasyonlarla sık sık magazin gündemine gelen Ceylan, son olarak Instagram'dan yaptığı tekneli paylaşımla adından söz ettirdi.

milliyet.jpg

Ceylan'ın milyonluk 'minnoş'u! 'Yazın Bodrum'a götürüyorum'

BEYAZ BİKİNİSİYLE PAYLAŞTI

Beyaz bikinisi ile kamera karşısına geçen Ceylan, teknede güneşlendiği anları kayıt altına alarak yayınladı.

66a89740763f277308d9d98e.jpg

"ARTIK AĞLAMAM"

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isim, lüks teknesinden denizin ve güzel havanın keyfini çıkardı. Ceylan paylaşımına kendi şarkılarından olan 'Artık ağlamam'ı ekledi.

66a89768763f277308d9d990.jpg

Ceylan çocuklarıyla poz verdi! 'Ben fotoğrafta üç arkadaş görüyorum'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler