Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Üçüncü kez baba olmaya hazırlanan Adam Levine'in gizli ilişkisi ortaya çıktı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
63298b7086b2472de4935415.jpg

Dusty Rose (5) ve Gio Grace (4) adında iki kızı bulunan Behati Prinsloo-Adam Levine çiftinden müjdeli haber geçtiğimiz günlerde gelmiş; Prinsloo, People Dergisi'ne hamile olduğunu doğrulamıştı. Entertainment Tonight'ın haberine göre; çocuklarıyla ilgili çok fazla sosyal medyada paylaşımda bulunmamaya ve özel hayatlarını gizli tutmaya çalışan çiftin, dördüncü çocuk planları yaptığı da belirtilmişti.

"BEŞ ÇOCUK İSTİYORUM"

Güzel model, öncesinde verdiği bir röportajda; "İki çocuk istediğimizi her zaman biliyorduk ve iki yıl içinde iki çocuk doğurduğumda bunun yeterli olduğunu düşündüm. Ama aynı zamanda bir yandan da beş çocuk istiyorum ve bunu düşünmekten de kendimi alıkoyamıyorum. Dedikleri gibi, asla asla deme! Kalabalık bir aile istiyoruz, bu yüzden ne olacağını asla bilemezsiniz. Kendimizi kaderin ellerine bırakıyoruz ve sınırlamıyoruz" demişti.

632986e586b2472de49353f4.jpg

EKRAN GÖRÜNTÜLERİNİ YAYINLADI

Tüm bunların ardından bir Instagram fenomeni olan Sumner Stroh, Victoria's Secret modeli Behati Prinsloo (34) ile 2014 yılında dünyaevine giren ve şimdilerde üçüncü bebeğini bekleyen Maroon 5 grubunun solisti Adam Levine ile aylar önce aşk yaşadığını söyledi.

23 yaşındaki Stroh, 43 yaşındaki evli şarkıcı ile yaşadığını iddia ettiği 'yasak aşkın' ayrıntılarını TikTok hesabında paylaştı. DailyMail'de yer alan habere göre; Instagram üzerindeki mesajlaşmalarının ekran görüntülerini yayınlayan fenomen, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

İkili arasındaki mesajlardan birinde Levine'in; Stroh'a, "Bu kadar güzel olman aklımı başımdan alıyor. Gerçek hayatta fotoğraflarından 50 kat daha seksisin" diye yazdığı görünüyor.

Adam Levine ile Behati Prinsloo tatile çıktı

"SENİN İÇİN UYGUN MU?"

Instagram'da 338 binden fazla takipçisi olan fenomenin açıkladıklarına göre; ikili, 'bağlantıyı kaybedene kadar' yaklaşık bir sene boyunca görüştü. Ancak ünlü müzisyen, sekiz yıllık eşinin üçüncü çocuklarına hamile olduğu haberini paylaşmak için bu yıl tekrar Stroh ile iletişime geçerek, Sumner'ı 'dehşete düşüren' bir istekte bulundu:

Alıntı Metni

Stroh, viral hale gelen videosunda bu tuhaf mesajı okuduğunda 'cehennemde' olduğunu hissettiğini söyledi ve "Tamamen manipüle edildim" dedi.

6329891386b2472de4935409.jpg

"HİÇBİR ZAMAN ÖNE ÇIKMAK İSTEMEDİM"

Durumu bu kadar aleni bir şekilde ele almayı asla planlamadığını ve 'böyle bir hikayeye bağlı olmanın' sonuçlarının farkında olduğunu da açıklayan Stroh; olay hakkında güvendiği ve ekran görüntülerini gönderdiği arkadaşının hikayesini halka açıklamakla kendisini tehdit etmesinin ardından, yaşananları anlatmaya karar verdiğini dile getirdi:

Alıntı Metni
Behati Prinsloo gelinliğini ilk kez gösterdi

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler