Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ufuk Bayraktar: Bir tek kamera önünde rahat ağlayabiliyorum!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6321a59886b245321c0f0b0b.jpg

Yönetmen Zeki Demirkubuz tarafından keşfedilince oyunculuk kariyeri başlayan, beyazperdede 'Bekleme Odası', 'İklimler', 'Kader', 'Yumurta', 'Girdap', 'Ali'nin Sekiz Günü', 'Ayrılık', 'Memleket Meselesi', 'Bu Son Olsun', 'Çanakkale 1915', 'Dağ' serisi, 'Kümes', 'Geçmişteki Sır' ve 'Dayı: Bir Adamın Hikâyesi'nde rol alan Ufuk Bayraktar, bir tek kamera önünde ağlayabildiğini itiraf etti. 41 yaşındaki ünlü isim, hasta oğluna moral vermek için süper kahraman kılığına giren bir çöpçüyü canlandırdığı 'Benim Babam Bir Kahraman'ın şimdiye kadar en çok gözyaşı döktüğü film olduğunu söyledi.

Alkol şişesi fırlattığı kadını yaralamıştı

"BEYNİMDEKİ AĞLAMA ÇİPİ YANMIŞ"

Alıntı Metni

6321a59f86b245321c0f0b0d.jpg

OYUNCU KADROSU

Senaryosu Orçun Benli ve Şükrü Üçpınar’a ait olan, 2023 yılının ilk aylarında vizyona girmesi beklenen yapımda Ufuk Bayraktar’a; Mahir İpek, Selim Erdoğan, İdris Nebi Taşkan, Aslıhan Kapanşahin, Metin Coşkun, Eray Özbal ve Hülya Şen eşlik ediyor. Çocuk karakteri ise Mehmet Emin Güney oynuyor.

Cezaevindeki Ufuk Bayraktar'dan açıklama

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler