Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Üniversitede ‘eşe özel’ ilan iddiası

hizmetli

Administrator
Yönetici
634eff2486b24465fc028a6a.jpg

Programiçin 8 Aralık 2021’de öğretim görevlisi ilanına çıkan üniversitenin değerlendirmesinde Filiz Ekici, ilk 10’a giremedi. İddiaya göre, 12. sırada yer alan Ekici,11. sıraya getirildi. Sınava katılmaya hak kazananlara ise “Giriş Sınav Notu” olarak çok düşük puanlar verildi ve 65 puanın altında olanlar başarısız sayıldığı için tüm adaylar elendi.

Daha sonra üç kez alım şartları değiştirilen program içinyeniden ilana çıkıldı. 17 Aralık 2021’deaçıklanan sonuçlara göreşartları yalnızca üç kişinin sağladığı, Filiz Ekici’nin 3. sırada yer aldığı görüldü. Mülakat sonrasındaEkici, programaöğretim görevlisi olarak atandı. Selçuk Ekici, sonuç açıklamasında, üniversite tarafından 2 gün önce istifa etmiş olarak gösterildi. Üniversite açıklamasında, Selçuk Ekici’nin dekan olmadığını, olaya ilişkin haberlerde ise dekan eşi olarak geçtiğini belirterek, haberi yalanladı. - IĞDIR İHA

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler