Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Ünlü bir oyuncu gibi şöhretli bir hayatım yok! Toplu taşıma kullanıyorum'

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b5029b530cb6da5d814ff1.jpg

Kanal D'nin 24 Ocak Çarşamba günü 20'nci bölümüyle final yapan 'Dilek Taşı' dizisinin 28 yaşındaki başrol oyuncusu Hazal Subaşı, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Ayaküstü gazetecilerle konuşmayı ihmal etmeyen Subaşı, sona eren 'Dilek Taşı' dizisinde severek çalıştığını ve bir süre dinlenmek için tatil yapacağını söyledi. Ünlü isim, biten projelerden sonra nasıl hissettiği sorusu üzerine şöyle konuştu:

Alıntı Metni

65b4fa20530cb6da5d814fcb.jpg

"YÜZÜM ESKİMESİN GİBİ BİR DÜŞÜNCEM YOK"

‘Yüzüm eskimesin’ gibi bir düşünceyle hareket etmediğini, projeyi beğenmesi halinde üst üste farklı işlerde rol alabileceğini de sözlerine ekleyen güzel oyuncu, "Bazen diyorlar ‘Üst üste projede oynamam’ diye, yani bu tip sınırlar koymuyorum kendime. Bu biraz işe ve karaktere bağlı. Çok beğenirsem yaparım. Beğeneceğim bir şey gelene kadar da bekleyebilirim. İşi beğenince hemen de yapıyoruz, eğer içimize sinmezse hiç yapmıyoruz bir süre. Tek başıma vermiyorum da bazı kararları, ekip işi" dedi.

65b4fa67530cb6da5d814fcd.jpg

Hemen başka bir projeye başlamaya gerek duymadığını söyleyen Subaşı, "Biraz yoruldum. Biraz dinlenmek istiyorum. Hem yurtiçi, hem yurtdışı tatile çıkmayı düşünüyorum. Roma’yı görmedik o yüzden İtalya’ya, Yunanistan’a ve son olarak da Kapadokya’da bir arkadaşım var onu ziyarete gideceğim" açıklamasında bulundu.

65b4facc530cb6da5d814fd1.jpg

"VAPUR KULANIYORUM, KİMSE ŞAŞIRMIYOR"

Tanındıktan sonra hayatının çok değişmediğini, kimi zaman toplu taşımayı da kullandığını anlatan oyuncu, İstanbul’un trafiği ve kalabalığından kaçmak için tatil günlerini evinde dinlenerek geçirdiğini aktardı. Sokakta insanlardan güzel tepkiler aldığını söyleyen Hazal Subaşı, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Hazal Şubaşı yeni aşkıyla ilk kez görüntülendi
'Dilek Taşı'ndan muhteşem final! Figen ile Mustafa evlendi

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler