Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ünlü model Masuimi Max evinde ölü bulundu!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b3af4e530cb6da5d814c55.jpg

Polis ve sağlık ekipleri, sabah 8.30'da aldıkları ihbar üzerine Masuimi Max'ın Las Vegas'ta bulunan evine gitti. İnceleme sonucu ünlü ismin yaşamını yitirdiği belirlendi.

Soruşturma başlatılan 45 yaşındaki modelin ölümüyle ilgili ilk bulgulara göre cinayet şüphesine rastlanmadı. Max'ın kesin ölüm nedeni yapılan otopsinin ardından netlik kazanacak.
65b3af67530cb6da5d814c57.jpg

'Vücudum bana kariyerimde yardımcı oldu, güzelliğim dünyaya açılan pasaportumdu!'

MASUMI MAX KİMDİR?

2000 yılında modellik kariyerine başlayan; Playboy, Maxim ve Bizarre gibi dergilere verdiği pozlarla dikkat çeken Masuimi Max, daha sonra oyunculuğa adım atmıştı.
65b3af72530cb6da5d814c59.jpg

Max, 2005 yılında Samuel L. Jackson, Ice Cube ve Willem Dafoe gibi ünlü isimlerin yer aldığı 'XXX: State of the Union' filminde rol almıştı.

Ünlü şarkıcının takıntılı hayranı üçüncü kez tutuklandı! 'Elinde çiçekle kapısına geldi'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler