Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ünlü model Rosie Huntington-Whiteley'a benzetildi! Aslı Turanlı: İnşallah eş konusunda da şanslı olurum

hizmetli

Administrator
Yönetici
6697894605089e4aaa59449f.jpg

Geçtiğimiz aylarda MasterChef'in başarılı şeflerinden Somer Sivrioğlu ile Etiler'de bir mekanda görülen Aslı Turanlı, ağlarken objektiflere yansımıştı.

Turanlı ağlarken, Sivrioğlu onu teselli ettiği ve sarılarak alnından öptüğü görüntüler sosyal medyada gündem olmuştu.

milliyet.jpg

"NE AŞKI?"

Yaklaşık iki saat mekanda kalan Somer Siviroğlu ve Aslı Turanlı, sabahın ilk ışıklarına yakın restorandan ayrılırken kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına, "İşinizi doğru yapın, ne aşkı?" diyerek sitemde bulunmuştu.

milliyet.jpg

ROSİE HUNTİNGTON BENZETMESİ!

Aslı Turanlı, önceki gece Etiler bir mekan çıkışı görüntülendi. Ayaküstü gazeteciler ile sohbet eden sunucu, kendisine yapılan Rosie Huntington-Whiteley benzetmesi hakkında, "Çok güzel bir benzetme bu. Biraz benzetiyorlar ama inşallah eş konusunda da o kadar şanslı olurum." diyerek güldü.

669787cf05089e4aaa59448a.jpg

"ÇOK KEYİF ALIYORUM"

Yazdan da bahseden Aslı Turanlı, "Ailemle birlikte bir tatil yaptım. Onlarla tatil yapmaktan çok keyif alıyorum ben." dedi.

669787a705089e4aaa594488.jpg

‘Ciddi depresyondaydım’

"GÜZEL GİDEN İLİŞKİM VAR"

Aşk hayatıyla ilgili sorular sorulunca çekingen tavırlar sergileyen genç oyuncu, "Çok güzel giden bir ilişkim var. Söylemiştim zaten sizlere de. Zamanı gelince eğer denk gelirsek bir yerde sizler de görürsünüz umarım." diyerek hayatında birisi olduğunu da dile getirdi.

6697883705089e4aaa594491.jpg

Aslı Turanlı'nın güzellik kampı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler