Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ünlü modelin kızı sevgilisiyle öpüşürken yakalandı! Sardinya'da romantik anlar

hizmetli

Administrator
Yönetici
66796e1c941a6cbb9f48a08d.jpg

Moda dünyasına 1990'lı yıllara damga vuran isimlerden biri olan Heidi Klum ile Flavio Briatore'nin kızı Leni de annesinin izinden gitmeye karar vermişti. Geçtiğimiz yıllarda Heidi Klum, kızı ile birlikte Vogue dergisi için kamera karşısına geçmişti.

Kızının modellik kariyerini düşündüğünü ifade eden Klum, "Leni setlere gelerek benim ne yaptığıma bakıyor. Bununla da kalmıyor diğer insanların da neler yaptığını inceliyor. Bu onun için oldukça ilgi çekici. O yaşlardayken kim olduğunu bulmaya çalışıyorsun. Benim yaptığım şeyi yapmak istiyor" demişti.

66796c1a941a6cbb9f48a075.jpg

"HER ZAMAN ÇOK KÜÇÜK OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜŞTÜM"

Ünlü model, "Kızım artık yeterince büyük. Her zaman onun çok küçük olduğunu düşünmüştüm. Çocuklarımızı gözlerden uzak tutmak istemiştik. Ancak istediği şey model olmaksa onu da yapabilir" ifadelerini kullanmıştı.

66796c58941a6cbb9f48a078.jpg

Kızını desteklese de uyarılarda bulunduğunu da söyleyen Heidi Klum, "Bir anne olarak çocuğum ne yapmak isterse ben de onu isterim. Moda endüstrisi mükemmel. İçinde olduğum 20’den fazla yıldır çok sevdim. Ancak aynı zamanda oldukça farklı, sürekli seyahat etmek gereken bir iş. Bir kadın olarak oldukça güçlü olmak gerek" diye konuşmuştu.

66796cd0941a6cbb9f48a07b.jpg

İTALYA'DA AŞK BAŞKADIR!

Şimdilerde modellik yapan 20 yaşındaki Leni Klum, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Aris Rachevsky ile İtalya'nın Sardinya kıyılarında tatile gitti.

66796cdf941a6cbb9f48a07d.jpg

Genç aşıklar, bir yandan denizde serinlerken bir yandan da hem eğlenceli, hem romantik anlar yaşadı.

66796d49941a6cbb9f48a081.jpg

SEVİLİSİNİ HAVLUYLA SARDI

Suyun içinde öpüşürken ve sarılırken anbean fotoğrafları çekilen ikili, daha sonra denizden çıkarak kurulandı. Aris'in, Leni'yi havluyla sardığı anlar da kameralara yansıdı.

66796d68941a6cbb9f48a083.jpg

Leni Klum, fit vücuduyla görenleri kendine hayran bıraktı.

66796d86941a6cbb9f48a087.jpg

Leni Klum ve Heidi Klum objektif karşısına geçti
Heidi Klum'un kızı Leni Klum defileye damga vurdu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler